Přejít na obsah

Jakou hodnotu mají tyto hodinky?


jirka_zak

Doporučené příspěvky

Zdravím, dostaly se ke mě vojenské hodinky PRIM automatic 21 jewels s logem letectva. Sklíčko mají mírně poškrábané, ale jinak jsou funkční. Stav viz foto. Údajně jsou z omezené série 3000 tis. kusů. Já mám na nich zezadu vyražené číslo 1760. Dokážete mi někdo říct, jakou mají přibližně hodnotu?

post-12833-029544300 1282281524.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dostaly se ke mě vojenské hodinky PRIM automatic 21 jewels s logem letectva. Sklíčko mají mírně poškrábané, ale jinak jsou funkční. Stav viz foto. Údajně jsou z omezené série 3000 tis. kusů. Já mám na nich zezadu vyražené číslo 1760. Dokážete mi někdo říct, jakou mají přibližně hodnotu?

 

Přibližně pár tisícovek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena se docela meni, jednu dobu tu a na Aukru byly hodne popularni a to se treba prodaly i skoro za 10tis. Pak se neprodaly ani za 5tis.

 

Zalezi take hodne na stavu, ale par tisicovek je asi nejpresneji udaj. Zalezi na poptavce.

 

děkuji za vyčerpávající odpověď. S prodejem tedy spěchat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par je v tomto pripade opravdu par. :)

 

 

 

Ano, rozumím tomu že to je jen pár tisícovek a nic závratného od toho čekat nemohu :) Mě jde spíš o to, že představa že je prodám za 1tis Kč nebyla zrovna přesná. Teď vím, že bych je možná prodal tak za 3. Tak kdyby měl někdo zájem .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, rozumím tomu že to je jen pár tisícovek a nic závratného od toho čekat nemohu :) Mě jde spíš o to, že představa že je prodám za 1tis Kč nebyla zrovna přesná. Teď vím, že bych je možná prodal tak za 3. Tak kdyby měl někdo zájem .... :)

 

Na Tvojom mieste by som tento prispevok rychlo zmazal/editoval a precital si poriadne pravidla tohto fora, specialne sekciu o predavani hodiniek. Ber to ako priatelsku radu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Tvojom mieste by som tento prispevok rychlo zmazal/editoval a precital si poriadne pravidla tohto fora, specialne sekciu o predavani hodiniek. Ber to ako priatelsku radu.

 

hm, tak můžu to sdílet, odpovědět, nahlásit...ale smazat..to teda nemůžu. možná je to tím že mám čerstvou registraci, ale možnost editace nbo smazání mého příspěvku zde nikde nevidím :( Takže děkuji Vám za Vaše připomínky a názory, až půjde admin kolem, nechť to celé klidně smaže, ať tady nezapleveluji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde spíš o to, že představa že je prodám za 1tis Kč nebyla zrovna přesná.

 

Ale jo, presna byla. Myslim, ze bys nemel problem je prodat za tisicovku :). Urcite by to nekomu udelalo radost.

 

Kratky cas po napsani prispevku muzes jeho text editovat (tlacitko pod prispevkem). Prodej mimo prodejni sekci, do ktere mas pristup az po urcitem poctu prispevku, neni povoleny. Ale nedelam si iluze, ze by tahle nabidka zustala bez odezvy. Priste si nejprve u vchodu precti pravidla chovani v klubu, predejdes tim moznym problemum. To ber jako pratelskou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...