Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

A Instant mi slubil kacicu s loksami vo slovenskom grobe a furt se k tomu nema :)

 

Jezdíme tam k Zápražným...kua dal bych si, už sem na dietě nějak dlouho...jak normálně játra nejím, tak tam je to pro mě hlavní chod

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, prosím máte nějaký tip na dobrou restauraci ve Valticích či okolí? děkuji

Na Mikulovské ulici je Valtická rychta, vaří velice dobře, ale když je plná hospoda, tak nestíhají. Nebo zajet do Lednice, restaurace u Tlustých, výborný standard, malý pikolík je jak z filmu "obsluhoval jsem anglického krále".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud chcete někdo ochutnat dobrý pivo na Vinohradech, tak je od pondělka otevřen novej pivovar Vinohradský pivovar v Korunní!

Moje fotka

a jeden odkaz na forbes - http://www.forbes.cz/zmenil-jsem-svuj-zivot-a-s-kamarady-varim-pivo/

post-14582-0-05856900-1413969379_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A hele, to mám jen přes silnici :)

Majitelé pivní speciálky naproti, "Pivo a párek" nebudou mít radost :-/

 

Pánové, pokud chcete někdo ochutnat dobrý pivo na Vinohradech, tak je od pondělka otevřen novej pivovar Vinohradský pivovar v Korunní!

Moje fotka

a jeden odkaz na forbes - http://www.forbes.cz/zmenil-jsem-svuj-zivot-a-s-kamarady-varim-pivo/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Vsak bodaj by nebola s takymi cenami. Nedavno som bol v Prahe a ceny v kvalitnych restauraciach su nizsie ako tu.

Bohuzial v bratislave mame aj nie malo podnikov s podobnymi cenami, arogantnou obsluhou, a nic moc kuchynou. Vyssie ceny nie su zdaleka zarukou kvality.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je predsa kukuricne kuriatko .... :lol2:

 

Inak za tu cenu vyvaru som mal v Prahe v restauracii Tri stoleti kachnu s 2 druhmi kapusty a variaciou knedlikov. Aj s tringeltom. Niekde sa stala asi chyba ked si v BA pytaju taketo prachy za vyvar.

Upraveno uživatelem laurin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já chápu, že z hovna bič neupleteš a dobrý jídlo něco stojí, ale 275,- CZK za kuřecí vývar ? 

 

 

tě předtím seznámí s tím kuřetem a můžeš si s ním půl hodinky pokecat

+jako bonus dostaneš dvd s jeho natočeným životem než se dostalo do polívky :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...