Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

V 3. 7. 2020 v 19:32, Violoncello napsal:

Pizzerie West na Náměstí Bratří Synků a nejlepší kuřecí křídla. Medová a pikantní, či mix obou. 

Jo, akorát se mi tam jednou pokusili vrátit falešný pětikilo vytištěný inkoustovkou. Od té doby jsem tam radši nešel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2020 v 21:52, DavidLC napsal:

Co dodat, chuťově paráda 🙂

 

 

Dik za tip! Jsme se tam dneska stavili na veceri. Jidlo teda fakt pecka. Jediny co je tam moc spatny je, ze si clovek pripada jako kdyby sedel uprostred chliva jakej je tam smrad.

Rikali, ze maji plnej hotel, ale ja teda vubec nechapu co tam ty lidi jezdi delat ... snad jedine http://farmanazazitky.cz/produkt/jizda-traktorem-s-fekalnim-vozem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Maxmillian napsal:

 

Dik za tip! Jsme se tam dneska stavili na veceri. Jidlo teda fakt pecka. Jediny co je tam moc spatny je, ze si clovek pripada jako kdyby sedel uprostred chliva jakej je tam smrad.

Rikali, ze maji plnej hotel, ale ja teda vubec nechapu co tam ty lidi jezdi delat ... snad jedine http://farmanazazitky.cz/produkt/jizda-traktorem-s-fekalnim-vozem/

Na sezení na terase to fakt není a nebylo... 😞 Ale vnitřek býval o.k. byl jsem tam po delší době a máš pravdu. Asi se rozšiřují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, DavidLC napsal:

Na sezení na terase to fakt není a nebylo... 😞 Ale vnitřek býval o.k. byl jsem tam po delší době a máš pravdu. Asi se rozšiřují...

 

 

Jj, na terase je to za trest, ale třeba to má někdo rád😅. Jídlo super, ale taky jsem se tam už "spálil". Oni to tam fakt měli skoro pořád plný....různý instituce tam pořádají školení, semináře atd. Tvl, jednou mě tam nechali čekat na placení než odbaví školení pojišťovny...no byl jsem už pak nasran.j a dost nepříjemnej...na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2010 v 13:33, dagou napsal:

Plzeň, Bezručova - Anděl Vegetarian Restaurant. Za dobrý ceny slušný vegetariánský jídlo v hezkém prostředí. A opatro níž o dům vedle Anděl Café. Konečně mají i moji oblíbenou Jamaica Blue Mountain.

Plzeň, roh Zbrojnické a Kopeckého sadů - El Cid - Španělská a francouzská kuchyně, výběr z dobrých vín a degustační večery. To vše za velmi dobrou cenu.

Doporučit el cid je skoro nemožné. Ale zase to vysvětluje to vege bistro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...