Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Nazdar, měl bych dotaz na znalce Prahy.

Nemáte někdo tip na pěknou restauraci (ideálně minipivovar) na trase metra B? Jidlo klasika - řízky, steaky, hamburgery, svíčková..., žádný experimenty tipu kostka ve skluzu ;). Jo a příjemná zahradka velkou výhodou.

Diky za tipy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, Kiliána (Kolčavku) jsem tak nějak vedl v patrnosti už z dřívějška, zatím je to teda 50:50 - někdo vychvaluje, někdo haní :) , recenze na netu jsou z poslední doby převážně pozitivní.  Co jsem tak koukal do mapy, tak poblíž B fakt asi nic jinýho nebude. A ač to může znít divně, tak metro B je pro mě v tomhle případě podstatný, nebude čas se moc vzdalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se budete motat někde kolem Benešova  nebo sjet na cca 25  km D 1  za mostem přes Sázavu doprava je to asi 10 km tak Přestavky hospoda u Lapků

Měla ji již prababička hospodského poctivá venkovská jídla, velmi chutná a obří porce za neskutečnou cenu, milá obsluha

Otervřeno  11-14 a potom 17-22

lapka.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Restaurace Na Farkáně, kousek od Malvazinek https://www.nafarkane.cz/

Zvenku nenápadnej barak, zahrádka nic moc, ale vevnitř velmi pěkný a výborná kuchyně. Tak dobrou krkovičku jsem už dlouho neměl.

Restaurace Letná, Kladno https://www.restauraceletna.cz/

Neuvěřitelnej zážitek, příjemná zahrádka, obsluha i jídla. Maj jak burgery, tak českou klasiku. Ovšem klasika je neklasická. Holanďák s blaťáckým zlatem byl výbornej. K tomu pivo z pivovaru Zíchovec. Prostě super. Btw rezervace nutná, bylo plno, jen díky slibu rychlýho oběda nás posadili na rezervaci, která byla až za třičtvrtě hodiny, jinak bychom se nechytli (jen jsme projížděli, tak nám to naopak vyhovovalo). Nejsme tam naposledy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...