Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

No pochybuju, taxikáři a provozovatelé restaurací jsou všude stejní :) Stačí, když se podívám do účetnictví restaurací, kde je denní tržba 60 tis., tak se musím pousmát nad ročním ziskem...

 

Já mám dobré jídlo rád, ale někdy mi přijdou určitá jídla splácaná z toho nejdražšího co to jde, ale jíst se to skoro nedá, hlavně že to je drahý a vypadá to hrozně exkluzivně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba se v tech modernich i dani :lol2:

Abych nebyl offtopic

Docela jsme meli radi pivnici Sokolovna na miraku, ted jsem tam po nejaky dobe byli (asi pul roku) a spatny, novy menu uplne o hovne, jidla nic moc, fakt se zkazili, skoda :-(

Furt je tam ten gumovej Sokol u schodů na hajzlík? Mockrát se mi nestalo, abych se leknul stejný věci 10x za večer.... :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A všimli ste si co ma jeden z těch dvou bigbossu na ruce? Pokud je to to co si myslím tak to dokonale koresponduje s tím podnikem :-)

Já bych to tipnul na pánvičku s nápisem Diesel....pěkně to ladilo k tomu o číslo menšímu buznatriku s véčkem..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem čistě náhodou objevil restauraci Aquarium v Hradci Králové.Našel jsem ji v Maurerově průvodci jako nejepší restaurant v HK.Myslím,že pro mě to byl asi nejlepší kulinářskej zážitek v ČR.Hezká restaurace,skvělej servis a jídlo TOP.90d28bf1199c82687775a46558db3838.jpg67ede66058f5415a0b7d7511cd603fee.jpg72bfe536cc9b3bcd2a6b3a61fa35a696.jpg

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem ke včerejší šarádě ve statusech se raději zeptám zde: kam vzít 2-3 kolegy (obchod, technici) na oběd v lokalitě Petřvald - Havířov - Šenov, nebo prostě tam někde ve směru zpátky k dálnici? Budem nejspíš několika autama, takže zajíždět někam do Ostravy vyloženě nezbytně nepotřebuju. Mockrát dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem ke včerejší šarádě ve statusech se raději zeptám zde: kam vzít 2-3 kolegy (obchod, technici) na oběd v lokalitě Petřvald - Havířov - Šenov, nebo prostě tam někde ve směru zpátky k dálnici? Budem nejspíš několika autama, takže zajíždět někam do Ostravy vyloženě nezbytně nepotřebuju. Mockrát dík.

Tak to asi jedině restaurace Na Zaguří.

Nic jiného v okolí asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem čistě náhodou objevil restauraci Aquarium v Hradci Králové.Našel jsem ji v Maurerově průvodci jako nejepší restaurant v HK.Myslím,že pro mě to byl asi nejlepší kulinářskej zážitek v ČR.Hezká restaurace,skvělej servis a jídlo TOP.

Díky za tip, opravdu super, tapas I jsme měli také, to chorizo v sladkém víně bylo fantastické, atd.atd..

Upraveno uživatelem filo-boxer
BEZ FOTEK, KUA CITUJ BEZ FOTEK!!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stavil jsem se v rest. Prosecco, Praha 9 Prosek. Objednal jsem si Špagety Carbonara, požádal jsem bez smetany, která byla uvedena v jídelním lístku a nemá tam co dělat. Přinesli špagety se slaninou pokapaný olejem, po vajíčku ani památky. Kuchař prý přísahal, že ta dal dva žloutky, fakt už někdy nemám sílu se dohadovat s někým, kdo neumí udělat tak primitivní věc, jako je tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...