Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

Já byl minulý týden znovu v restauraci u tunelu. Super pivo, jasný koncept a ceny hodně dole na Prahu. Byli jsme ve dvou, dali jsme si vývar z oháňky, pivo, kachnu na pomerančích a platil jsem 300,-. Začínám to tam mít rád, jen snad trošku moc solí. Vyplatí se i jen na pivo, mají stabilně 7 piv na čepu a celé to má skvělou atmosféru.

http://www.utunelu.cz/fotogalerie.html

Hmmm, tak to vypada dobre. Diky za tip. Tam tech hospod byla cela rada, ale tuhle jeste neznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tam jsem byl chvíli po tom poprasku v televizi a mám to jako záložní variantu. Možná bych ale potřeboval ještě něco o kousek slavnostnějšího.

 

Už jsem o téhle restauraci psal, není to nic extra (chuťově to šlo) a drahý jako když sídlí na Staromáku. Je tam určitě celá řada lepších hospod a za poloviční ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tolja-v Upici to je upickej rizek,v Pavlisovicich pavlisovskej,kazdej mestys ma svuj:-)Ja jsem se tomu dlouho branil,ale je to vyborny.

 

o Úpickým řízku jsem nikdy neslyšel, ale máš pravdu, píše se o něm

naše rodina z části pochází z Horní Radechové, a to je do Pavlišova co by řízkem s knedlozelem dohodil

jo a moje bába dělala řízky v pekáči v troubě, kdepak na pánvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tematu rizek: jednou jsem v Kanade od spickoveho kuchare dostal teleci rizek obaleny ve smesi strouhanky a parmazanu, zality nejakou rajcatovou omackou a k tomu tagliatele. Vypadalo to divne. Myslel jsem, ze to bude hnusny, ale bylo to vynikajici. Fotku bohuzel nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co toto na Kvildě? http://www.sumavainn.cz/

Kdysi jsme byli a super a kousek dál byla hospoda U JANOUŠKŮ a tam to byl zážitek.Paní

na domácím sporáku tam vytvářela neskutečný dobroty.....

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to sice restaurace, hospoda ani kavárna, ale doporučuji Uzenářství U Bejrů v Kněžmostu. Je to první sjezd za letadlem při cestě z Mladý Boleslavi na Turnov. V Kněžmostě dojedete k faře, nebo kostelu nebo co to je, a tam už uvidíte ceduli U Bejrů - uzenářství, o kterém jste slyšeli. Doporučuji vše z vlastní produkce (mají i uheráky Pick ap) obzvláště Brusnický sušený bok, čertovky, sušenou kýtu, staročeské šunkové klobásy, španělská uzená žebra, jitrnice, jelita....Otevřeno každý den včetně neděle. Na místě samozřejmě prodávají i pečivo, takže dvacet deka teplý kladenky do jedný ruky, rohlik do druhý a juchajdá.

 

 

Potvrzuji, už samotný proces koupě je zážitek s velkým náporem na čichové chuťové buňky. Mraky lidí na maličkým prostoru, podobná atmosféra jako v řeznictví Kšána na Břevnově, jen ten knížepán tu nestál ve frontě. Jeden neví, co dřív ochutnat, respektive koupit. Brusnický sušený bok a čertovka jsou vysoce nadstandardní produkty. A ještě sušený hovězí, čtvrt kila nakrájet, a dvě láhve p...lačky, pár paštik ve skle, sečteno a podtrženo, stálo mě to jako Seika pětky, a ještě jsem dostal štangli lovečáku coby bonus. Personál slušný a ochotný se bavit i se zvědavým otrapou.

Jen bych poopravil Horheho, nebo se možná během let změnila situace, protože nabízené suché salámy nejsou z vlastní výroby, a u klobás je to tak napůl.

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bejrovi jsem doporučoval i tady už několikrát. Je pravda, že většina věcí z jejich produkce není, ale vybírají si opravdu jen kvalitní produkty. Nejvíc mám od nich asi rád uzenou panenkou, pikantní žebra a taliány :-) Mám štěstí, že každý měsíc jede někdo z rodiny okolo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Vcera jsme objevili http://www.battistovacihelna.cz a vubec to nebylo spatny. Obsluha excelentni, jidlo vyborne, prostor zajimavy, signal od vodafonu temer zadny (takze klid!) a je to fajn i pro sklebouny, kteri maji detsky koutek v mistnosti za velmi silnou zdi, takze nejsou slyset (jen mriz tam chybela).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera v Kobylisich a restaurace FIGO http://www.figorestaurant.cz/

Ta restaurace je tam uz asi sto let a kazdou chvili je to jiny koncept a asi i jiny majitel, ale tentokrat to teda sedí.

Uzasna husicka a i dalsi skvely jidla a utrata 1500,- vcetne predkrmu a lahve ruzoveho ve 4 lidech :-) Takze doporucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...