Přejít na obsah

Tip na dobrou hospodu/ restauraci/ kavárnu...


Doporučené příspěvky

No to vindaloo tam maj taky hodně výživný, držim palce :-)

U toho jsem normalne brecel :) je teda fakt, ze toho zase tolik nedam.

Jinak frantiku, ta pakistanska je na tom s palivosti jak ?

 

 

Jinak o vikendu vecer jdu na veceri a chtel bych zkusit neco noveho. Poradte neco idelane praha 1, pripadne v sirsim centru, mozna trochu netradicniho. Jdu se slecnou, takze at to hezky i vypada, ale zasela degu to byt nemusi. Spis by me prave bavila nejaka hezka asie.

Jo ale sushi nejim, takze ne timhle smerem.

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vojto co Mexiko? Romantickej interier, dobre varej. Agave v Masny.

Na tohle jsem se uz dival a je to jeden z favoritu. Jeste zvazuju moznost koupkt poukazy v ramci grant restaurant festival. Jinak ja mam v okoli jeste rad La Boca, chodime tam nekdy na obedy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Curry House - nejlepčí Vindaloo v životě, by mě zajímalo o kolik % je pálivější phall, protože tak 30% navíc bych dal relativně v klidu a kdybych si vzal druhej den dovolenou tak i víc, díky moc za doporučení, rád se tam vrátím, předkrm šiškebáb, pak jehněčí vindalůů, rejži, naan a rajtu, super dobrota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Curry House - nejlepčí Vindaloo v životě, by mě zajímalo o kolik % je pálivější phall, protože tak 30% navíc bych dal relativně v klidu a kdybych si vzal druhej den dovolenou tak i víc, díky moc za doporučení, rád se tam vrátím, předkrm šiškebáb, pak jehněčí vindalůů, rejži, naan a rajtu, super dobrota

No tak vidíš :lol2:  To vindaloo je tam skutecne epesni. Ten phall je teda o dost, alespoň pro me uz to bylo moc, ale chce to trénovat :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...