Přejít na obsah

Je libo Messerschmitt??


Doporučené příspěvky

:thumbsup_anim:

 

Pouze spontánní reakce na opakované vidění super videa IWC

Prostě mi to nedalo..

P.S: Děkuji všem sponzorům nevého webu a adminům, dodatečně koukám na možnost odkazů youtube.. etc. :clap:

Upraveno uživatelem FoxTrader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad není na světě hezčího zvuku než zvuk motoru DB 605. AAAAaaAaa, in natura z toho úplně brněj nohy, podlamují se a bere to dech. Fascinuje mě neustále, jak může být takové monstrum, vyrobené na zabíjení, vlastně krásné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad není na světě hezčího zvuku než zvuk motoru DB 605. AAAAaaAaa, in natura z toho úplně brněj nohy, podlamují se a bere to dech. Fascinuje mě neustále, jak může být takové monstrum, vyrobené na zabíjení, vlastně krásné.

 

Mezi nama, ani takovy nizky prulet F-16 neni k zahozeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi nama, ani takovy nizky prulet F-16 neni k zahozeni :)

 

Řev 12ti válce a hvízdání kompresoru je neopakovatelný zvuk :)

 

On nízkej průlet proudovýho letadla je taky monstrózní, ať je to Tomcat, Harrier nebo třeba Tornado. Ale v podstatě je to jen šílenej rachot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad není na světě hezčího zvuku než zvuk motoru DB 605. AAAAaaAaa, in natura z toho úplně brněj nohy, podlamují se a bere to dech. Fascinuje mě neustále, jak může být takové monstrum, vyrobené na zabíjení, vlastně krásné.

 

O to větší je škoda, že v tomhle mezku brumlá Merlin (podle přídě je to Buchon, alespoň co jde z toho videa poznat)

Upraveno uživatelem Hugo14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel to ten Merlin je,zvuk sice výborný,ale Daimler je takový řekl bych chraplavý řev,měl jsem možnost slyšet jeho zvuk v Německu a běhal mi mráz po zádech.Ovšem Merlin rozdrážděný při pěkném náletu a průletu(třeba ve spitu),to nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Žádnej Messerschmitt, ale poválečnej Špenělskej Buchón s motorkem Rolls-Royce Merlin. Hráli ve fimu Bitva o Británii. A taky byli vidět v nedávno uvedeným dokumentu na ČT 2 o Bitvě o Británii a taky byli jako nepoužitý záběry z zmíněnýho filmu z šedesátých let Bitva o Británii ve Svěrákovým Tmavomodrým světě.

 

Aha Hugo 14 už se zmínil, ale ten Corsair je taky k sežrání.

Upraveno uživatelem Dřevák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...