Přejít na obsah

Fortis hrůzná opičina


Columbus

Doporučené příspěvky

Už sa tu o tom pokecalo dosť, že Fortis na niekoho pôsobia "obyčajne" na iného nie. Myslím, že v palete majú aj parádne kusy, či už Chrono+Alarm, B42 + Flieger, alebo limitky Mars500, či vtipná od Rolf Sachsa, ktoré naživo vypália ešte viac ako na obrázku.

 

A že im tu a tam niečo uletí, no a? Určite teda nie sú sami. Veď práve o tom to je, že aj fanúšikovia vedia povedať - tak toto nie, toto ale ano, preceňovné/nepreceňovné historický vklad + omáčky okolo toho - to vieme - už si každý posúdi sám pri ich kúpe a potom pri dlhodobejšom používaní, ako sa mi to oplatilo, aby sme takéto veci neriešili len vizuálne podľa obrázkov :)

 

Mimochodom - azijský trh je omnoho viac dekoratívnejší (pre EU možno až gýčový), takže limitky pre nás neprijateľné, sú pre nich to pravé orechové a to hovorím z vlastných skúseností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tie oranzove Mars 500 som povodne chcel, ale nazivo su pre mna moc "vulgarne", co je asi dovod, preco sa este stale daju zohnat. Ale ked som videl Cosmo... a pretoze som castejsie pod hladinou, ako na ISS Posted Image dopadlo vid avatar a uz mesiac ma bavi pozerat sa kolko je hodin, len to vecne nutne hrkanie rukou, s ohladom na vela elektrik, co mam doma, to asi dopadne tak, ze zakupim natahovac. Tiez sa divim, kolko v EU "nepredajnych" modelov robia, ale snad poznaju dovod a nevidim dovod ist do vlakna, ktore mi nic nehovori a skusat, ci sa nejaky zastanca necha vyprovokovat... Ak uz mam nieco Fortisom vytknut, tak to je nedoslednost pri misiach kozmonautov, ked raz dodavaju hodinky rusom, tak kazdy, kto leti hore by ich mal mat a nie, ze ich vidno prakticky iba na fotkach, ktore prezentuje samotny Fortis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

U těch starých Marinemasterů mi jaksi uniká smysl těch vnitřních kruhů a čísel. Ví k tomu někdo něco bližšího, že bych se poučil?

 

Je to tabulka tzv. nulových dekompresních časů při ponoru. (vysvětlím: při ponoru, který je takto označen potapěč nedělá při výstupu žádnou dekompresní zastávku, ale dělá pouze zastávku bezpečnostní). Podle jejích parametrů se jedná o model používaný US Navy. Model to je spíše tvrdší, otylým nedoporučuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...