Přejít na obsah

Portuguese Yacht Club Chrono


IWCmann

Doporučené příspěvky

Tak vážení, už je to tady. Dnes jsem se stavoval v brněnské Oriose a mají už ve výloze čerstvé Yacht Cluby. Byly ještě "teplé", čerstvá dodávka. Jsou to přesně ty na obrázku, ref IW390204. Jen pro upřesnění:

-manufakturní kalibr 89360

-rezerva nátahu 68 hodin

-vodotěsnost 60 m

-zadní víko s průhledem

-průměr 45,4 mm

Cena pekelná, to se dalo čekat. :crying_anim02: Nezbývá, než něco došetřit. Jinak na živo jsou jedním slovem boží, to se ani nedá popsat, to chce vyzkoušet. Sedí na ruce naprosto parádně, mají na kaučuku krásnou, vypiplanou překládačku.

post-1842-036372500 1282677779.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych také raději bílé, i když nevím, tyhle byly fakt super a na srovnání jiné neměli. S té nové ředy měli ještě hand- wound, ty jsem ale neprohlížel. Cenu jsem v návalu vzrušení skoro zapomněl, byla něco přes 280.000,-, přesně fakt nevím, zkrátka hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se stavoval v brněnské Oriose a mají už ve výloze čerstvé Yacht Cluby.

 

Ja jsem si je tam prohlizel vcera a nazivo jsou (jako obvykle, i kdyz ne vzdy) hezci nez na obrazcich. Jen bych dodal, ze jsou dost velke. Sice bych je asi mohl mit, ale na moji ruku uz mi to prislo moc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela zásadně se mně nelíběj, uřvaná vteřinovka, nepoměrný ručičky, nedomrlá utopená korunka, děsivý datum, jehož překlápění začíná někdy o půl dvanáctý, nabubřele velký a okázalý.Ty peníze bych za tyhle parodie na Seiko Brightz nikdy nevystřelil ani vomylem.

PS: Ta vteřinovka s tou plackou veprostřed je na té "živé" fotce tak volysalá naschvál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...