Jump to content

Letecký den CIAF 2010 Hradec Králové

FoxTrader
 Share

Recommended Posts

• Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na "aktuálně.cz" je spousta fotek, akorát jsem nepochopil popisku u L-39 Breitling: "L-39 - Breitling Team (české letadlo, francouzský pilot, nizozemská značka, španělská koregistrace." Čeho značka je nizozemská?

to spiderer: a jak se ti líbila nová limitka Breitling, její velký plakát byl hned u VIP vstupu ? :-)

Vystoupení letky B bylo naprosto super a i když bylo podobné jak loni, stálo to za to. Létající kardinál + panáčkující stíhačka, jordánské vystoupení a jejich piloti, chodící důstojně kolem s turbany na hlavě. F-16 + Migy. Perfektní nedělní počasí. 100% hodnocení, lepší než loni.

Fotky dodám později.

Tak komplet Breitling Team z Ne .. všech 7.

Jinak hodně pilotů /totožnost ověřena darovaným fotomateriálem/ nenosilo hodinky vůbec, pouze ty pryžové světlé pasky (snad pro štěstí - v tomto jsem out :crying_anim02: ), asi ty hodiny v kokpitu sou přesné. Možná ti piloti nedoceňují nutnost leteckých hodinek, naštěstí mi chronomagoři víme své!!! :gunsmilie: Koukal jsem na osádky vrtulníků Augusta z Belgie, Tornád z Německa, a jiných "soudruhů" z NATO.. Posádku Breitlingů jsem neviděl, honil jsem oba syny kolem stanoviště protivzdušné obrany-naštěstí nezmáčkli žádné tlačítko .. :whistle: Ale ti piloti, co měli hodinky, je měli s chronometrem.. Cifrované Breitlingy to nebyly, u Belgičanů jsem snad zahlédl Bremonty.. Říct o foto jejich hodinek mi bylo trochu trapné, omlouvám se členům fóra.

post-10961-077681300 1283799271.png

• 11 months later...

Včera jsem se díval na reportáž z HK na Čt24 a komentátor měl na ruce Navitimery...Letos se na CIAF bohužel nedostanu, ale v televizi by měly být nějaký přenosy, tak se určitě mrknu.

Tak včera parádička, Gripeni vzali za své" Zkusil jsem tam i na nějáké borečky s Breitlingama Kozu, která dojí krev a bez reakce" Ty asi odsud nebyli a byl jsem i nakonec rád, protože rypáky hodně nahoru a záchod určitě na chodbě :smile_anim: