Přejít na obsah

Zkušenosti s díly z Parexa


Doporučené příspěvky

Neboť je větší. To by taky odpovídalo tomu co píše Popelář, že je tam větší mezera mezi sklem a lunetou. Koukni na fotku v příspěvku 405.  Tam je vyfocená Parexo luneta na starých igenech.  Schválně jsem to nevycentroval aby byla vidět ta mezera.  Pokud to vycentruješ na střed, přiohneš drát a zakreješ větší vložkou lunety, tak to docela sedí.  Ale je to šílený kočkopes a na ruce bych to nechtěl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Smutné je, že těmito pochybnými díly jsou hodinky renovovány a nabízeny pak k prodeji jako top stav apod. Ovšem původ dílů je neuváděn nebo zamlžován, aby se z toho daný prodejce mohl v případě, že narazí, nějak vysvléct Je smutné, že to udělal i hodinář, o kterém jsem si myslel, že je solidní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Smutné je, že těmito pochybnými díly jsou hodinky renovovány a nabízeny pak k prodeji jako top stav apod. Ovšem původ dílů je neuváděn nebo zamlžován, aby se z toho daný prodejce mohl v případě, že narazí, nějak vysvléct Je smutné, že to udělal i hodinář, o kterém jsem si myslel, že je solidní.

 

Podle mě to je podvod, podvod je i to, že napíše původní stav a jsou tam nové díly z Eltonu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Souhlas, není stejný fejk z Parexa jako z Eltonu (dnes)? Dík za názor.

Myslis,zjednodusene receno,ze vsechny renovovane hodinky - omega,rlx,becka,jsou take fake?Asi ne. Takze odpoved mas sam a zcela jednoduchou- viz. Odpo vyse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...