Přejít na obsah

Kožené bundy


Doporučené příspěvky

Já o něm na docela přemejšlím, akorát mne štve že ta prodejna v Německu je celkem daleko. Mám to z Varů přes 300 Km.

 

Ja to od Řípu mám ještě o dalších 140 km dál, áách jo:wallbash:

 

edit: napíšu jím ať mi jí zvážej:clap:

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ale tohle je hodně zajímavý, akorát zjistit esli je to pravda nebo jen marketingovej slib:

 

RETURN POLICIES

If the size is not right or if you don´t like the jacket, please simply return

 

the unworn jacket within 1 month with a copy of invoice on which you

 

write if you like to have an other jacket, an other size, or the money back.

 

Edit: omlouvam se double post, mel jsem radost z nalezene informace a neuvedomil jsem si ze muzu jeste editovat predchozi zpravu:worried_anim:

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Skúsenosti s nákupom u Noble House: objednal som si bundu BF-109 Jagdflieger, poštovné na SK bolo 12 Eur. Balík prišiel kuriérom DPD za štyri dni. Bunda je perfektná, len na moju postavu trošku veľká. Objednaná veľkosť M sa mi zdá byť skôr ako L v porovnaní s mojimi druhými koženými bundami, takže balík putuje späť do Germánie na výmenu za veľkosť S. Mailová komunikácia s obchodom je poriadku, na otázky odpovedajú rýchlo. Tá bunda je vážne skvelá, nikde som si na nej nevšimol nejaké nedostatky, vonkajšie zipsy sú riadne robustné, jediný menší zips je na ľavom vnútornom vrecku. Na fotkách to tak nevyzerá, ale spona na spodku bundy je teda poriadny macek a kus železa. Koža je bezchybná, prešitie je tiež v poriadku, bez trčiacich nitiek. Keď mi príde nová veľkosť, tak sem môžem hodiť zopár fotiek. Prípadným záujemcom môžem obchod odporúčať, len si pre istotu pred kúpou premerajte postavu, poprípade Vaše miery pošlite do Noble House, nech Vám s výberom veľkosti poradia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po roku...

Trochu oživím toto téma, stále mě více a více pronásleduje myšlenka na koženou bundu z koně co měl můj táta v 50letech minulého století na motorku. Jezdil v ní každý den do práce a já na ní teď, čím dál více vzpomínám s nostalgií na mládí. Mám něco vyhlídnuté https://simmonsbilt.com/collections/military/products/type-a2 , ale nechce se mi to objednávat venku. Raději bych si to nechal ušít u nás, abych se mohl domluvit na detailech a aby to perfektně sedlo. Jsem ochoten dojet kamkoli, pokud to bude stát za to. Do Skotska se mi však moc nechce. Budu vděčný za každý tip

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát, že ta USAAF A2 je v podstatě třísezónní bunda a dokážu si představit, že v originálu opravdu ten táta chodil. 

Ta RAF je bunda vyloženě na zimu fo mrazu, na jaře/podzim takřka nevyužitelná, protože fakt hřeje.

Tu A2 doporučuji, mám ji a nosím ji fakt rád, nejen na motocykl. Rozhodně bych doporučoval v provedení z koňské kůže, tak jak je původně vyráběli a neřešil jiné náhražky.

Pokud nepůjdeš do té zakázkové výroby, tak bych se podíval po druhoválečných replikových bundách v USA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noble house je v Ulmu, kousek od nich jsem pracoval. Je to nadherne misto - Bodamske jezero atd. Komunikuji po mailu i se da zavolat. Ja porad premyslim nad Battle of Britain jen si rikam kolik dni v roce bych ji mohl nosit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, jore1 napsal:

Trochu oživím toto téma, stále mě více a více pronásleduje myšlenka na koženou bundu z koně ...

 

Řeším stejnou věc, bylo mi doporučena bunda z QMI...vhttps://qmi.be/en/a2-flight-jacket-horsehide-leather.html?fbclid=IwAR1eKJclL-cqdESRQj7BKsTswR-8FTSMovkVv09dEmo-Eg5SXxsNcvUEgis&___from_store=en  Zrovna nemají velikosti... Taky bych raději něco z tuzemska ale nenacházím to pravé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Harwey napsal:

Ked uz si sem dal tu skrytu reklamu, tak ktoru bundu konkretne odporucis joremu???

Ahoj, za propagaci nejsem placen a ani nemam zadny vztah s britskym vyrobcem kozeneho zbozi, je mi jasne ze prvni prispevek rovnou z odkazem je holt podezrely,. V nabidce je konska kuze tradicnich strihu, repliky filmovych bund a hlavne portfolio indiana jonese (coz je variace na A2) a holt jednu od vyrobce, ktery je pro film delal mam a jsem ultra spokojeny, tot vse. Odkaz davat nebudu, nebudu delat product placement, tedy skrytou reklamu. Nikoho jsem se nechtel dotknout, jestli admin sezna ze se jedna o reklamu prosim o nemilosrdne smazani, dekuju

Upraveno uživatelem e.ť
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...