Přejít na obsah

Vacheron Constantin Overseas x Rolex Daytona


Doporučené příspěvky

Na živo vypadají tyhle VC naprosto úžasně, to se vůbec nedá srovnat s fotkami, měl jsem tu příležitost je vidět na ruce jednoho vysoce postaveného pána a můžu říct, že efekt, který to vyvolává je podstatně silnější než Daytony. Ty od takových lidí člověk přesně čeká (nebo Royal Oaky, které sice zbožňuju, ale do obleku se vůbec nehodí). VC hovoří o velmi jasném a vyhraněném vkusu nositele a zároveň tak nějak neokázalou formou sdělují: Tady jsem pánem já:-D

 

Taková adorace vysoce postavenýho pána...

edit: kdyby to čet, tak si musí stříknout do gatí.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě Daytony.

 

Pro: cena při nákupu, cena při prodeji, cena pravidelného servisu, odolnost stroje, rezerva chodu, a mnohem méně náchylné pouzdro na poškození, lepší vyřešení spony tahu.

Proti: nevhodné pro alergiky na Rolex, absence datumu, méně komplikací, méně prestiže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vacherony, to je jasny, ty nema kazdy, vysoce prestizni znacka, tim se neda nic podelat. Daytony jsou hezci, ale datum by mi asi chybelo. Za me jasne vitezi VC!

 

Souhlas :smile_anim: Ačkoliv jsou Daytony pro většinu chronomagorů modlou, pro mě to je jeden z mála modelů RLX, který mi nezaujal. Naopak nad VC, obzvlášť nad těmito slintám pokaždé, když na ně někde narazim :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...