Přejít na obsah

FÚ a Aukro


ricous

Doporučené příspěvky

Jak už tady bylo řečeno,není to až taková katastrofa,spíše nepříjemné obtěžování a dohadování.

Každopádně zásadní je,že pokud nejde o opakovaný prodej obdobného sortimentu v počtově větším množství není důvod k obavám.Sice platí presumce viny,ale každopádně FU Vám sdělí ,co že vlastně považuje za příjmy dle par.10 ZDP,nebo par.7 ZDP,což Vám dá pokyn co za argumentaci,že jde o příjmy osvobozené.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti to rikal uz na prazskem srazu, Richarde. Mel jsi mi ten kaucuk k PO prodat pokoutne, v tom temnem rohu na Libenskem nadrazi.

No, a Ty furt ze ne, ze to musi jit oficialni cestou pres Chronomag... :D .

Ne, delam si prcu a samozrejme verim, ze to pri svych recnickych schopnostech urcite vysvetlis.

A samozrejme sorry za OT, aktualni zkusenost s FU v CZ nemam, po me ted jdou Bulhari! A bulharska mena je Leva a bulharskym chlapkum to neva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první kola jsou pro FÚ... Právě jsem se dovolal paní, co mě "vyzvala na souboj" a moc příjemná teda nebyla (asi nesmí, když jsem protivník). Nejdříve na mě vybafla, že dlužím za nemovistosti a když jsem se doznal k Aukru, dala mi šanci ji opravit. Na termín schůzky mi zavrčela s tím, že žádný čas se domlouvat nebude a sdělila úřední hodiny.

Podle hlasu půjde o zkušenou pracovnici, takže očekávám nelítostný souboj... :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první kola jsou pro FÚ... Právě jsem se dovolal paní, co mě "vyzvala na souboj" a moc příjemná teda nebyla (asi nesmí, když jsem protivník). Nejdříve na mě vybafla, že dlužím za nemovistosti a když jsem se doznal k Aukru, dala mi šanci ji opravit. Na termín schůzky mi zavrčela s tím, že žádný čas se domlouvat nebude a sdělila úřední hodiny.

Podle hlasu půjde o zkušenou pracovnici, takže očekávám nelítostný souboj... :crying_anim:

 

No evidentně v tom mají pořádek !!! Nebo je toho víc, v čem jedeš ?!? :D

Pokud je paní jen "zkušená" tak to bude horší, než kdyby byla chytrá. Srážka s blbcem často hodně bolí. Držím Ti palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No evidentně v tom mají pořádek !!! Nebo je toho víc, v čem jedeš ?!? :D

Pokud je paní jen "zkušená" tak to bude horší, než kdyby byla chytrá. Srážka s blbcem často hodně bolí. Držím Ti palce.

 

V ničem jiném nejedu, jsme holořitníci, nic nemáme.

Slovy "zkušená" jsem naznačil, že půjde o starší osobu. Třeba tam tak dlouho nedělá. Nicméně její hlas působil razantně, nesmlouvavě a přísně. Uvažuji, že v pondělím nastoupím v plné zbroji, včetně balistické vesty a škorpika... :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první kola jsou pro FÚ... Právě jsem se dovolal paní, co mě "vyzvala na souboj" a moc příjemná teda nebyla (asi nesmí, když jsem protivník). Nejdříve na mě vybafla, že dlužím za nemovistosti a když jsem se doznal k Aukru, dala mi šanci ji opravit. Na termín schůzky mi zavrčela s tím, že žádný čas se domlouvat nebude a sdělila úřední hodiny.

Podle hlasu půjde o zkušenou pracovnici, takže očekávám nelítostný souboj... :crying_anim:

 

hlavne nepriznavej ty uplatky vod vietnamcu,co tahas pro cely oddeleni----kdyby ti je zpetne zdanili a zaplatis soc.-zdr.tak se tvoje zajmy,ktery mas napsany pod avatarem o dost zmeni----------------------HODINKY-v tomhle konicku budes moct pokecat pouze s Gilem o zazracne jednoduchosti nejlevnejsich digitalek-----------PES-to vidim jako nejvetsi orisek.Vycvicit gaucovyho jezefcika pro lov alespon kraliku,nevidim moc realne,ale bude to jedina moznost,jak obstarat pro mnohocetnou rodinu,alespon trochu masa.Jiste ti v tomhle rad poradi Bandi-----------------RYBARINA-z tohodle konicka se stane ta nejvetsi rehole.Kazdej den po praci vytahnout z Labe,alespon jednoho bahnaka,vocistit,usmazit,ale nejhorsi to bude ty dlouhy leta zrat..............................delam si p...l ,at ti ti dobre dopadne.Nerad bych,aby tvuj zkroucenej ksicht Kapitanem Morganem, zamlzeny brejle a nadrzene mzourajici ocka na dalsich srazech chybely
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricous - udelej to jinak, prvni kolo ved pisemne postou na kontaktni osobu z vyzvy = sepis co a proc jsi prodaval a cestne prohlas, ze veskere prodeje byly nepodnikatelskeho charakteru a nebyly za ucelem dosazeni zisku. Napis, ze se jednalo o prodej sbirkovych predmetu a veci osobni potreby, ktere pro tebe byly nadbytecne + ze jsi nejakou cast veci prodal za sve pratele/zname. Tohle doporucene odesli k rukam vyrizujici urednice a cekej, bud se to uzavre (pokud pro ne bude vysvetleni dostatecne) a budes mit klid, a nebo ti prijde pozvani na FU na konkretni termin, kde jim vysvetlis o co se jednalo ;) Zatim bych jeste nepanikaril. M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HODINKY-v tomhle konicku budes moct pokecat pouze s Gilem o zazracne jednoduchosti nejlevnejsich digitalek-----------

 

 

Ty seš ale jelito......prej nejlevnější digitálky :lol2: přestaň vandrovat,nebo Tě nakazím G-shock mánií a skončíš tak,že si založíš web www.jeblo-mi.cz ..... a nemluvím do větru,rozhlídni se,jak dopadla spousta dalších členů Chronomagu :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš ale jelito......prej nejlevnější digitálky :lol2: přestaň vandrovat,nebo Tě nakazím G-shock mánií a skončíš tak,že si založíš web www.jeblo-mi.cz ..... a nemluvím do větru,rozhlídni se,jak dopadla spousta dalších členů Chronomagu :clap:

 

Chtel bych pouze upozornit,ze mi dalsi moderator nadava....nejsem cimprlina na slovicko,ale uz by to mel ten Hauptmoderator resit.........nakazy se nebojim,neb mam dostatek zkusenosti.Vuci nekterejm druhum nakazy jsem uz imunni a jako ochranu pred digitalkama staci procist tve prispevky---GILE, HODINKY NA BATERKU JSOU BLBOST, STEJNE TAK SEX S OCHRANOU...JE TO JAKO LIZAT ZMRZLINU PRES IGELIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře...zkusím to....do vánoc si nějakej nesmysl,co tiká,pořídím......určitě to nebude nic z HH,ale tikat to bude. Bez gumičky kvůli Tobě ale ...... nebudu,já už mám splníno :)

 

A nebonzuj,jelito byla lichotka,ne nadávka :lol2:

 

EDIT - abych nebyl tolik OT,to,co píše babouk má hlavu a patu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře...zkusím to....do vánoc si nějakej nesmysl,co tiká,pořídím......určitě to nebude nic z HH,ale tikat to bude. Bez gumičky kvůli Tobě ale ...... nebudu,já už mám splníno :)

 

A nebonzuj,jelito byla lichotka,ne nadávka :lol2:

 

EDIT - abych nebyl tolik OT,to,co píše babouk má hlavu a patu.

 

Nějákej nesmysl co tiká?? Tak to já osobně tipuji na něco podobného tomuto tikátku:-) Omlouvám se za OFFtopic"

post-364-084147600 1284577193.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

....nejsem cimprlina na slovicko,ale uz by to mel ten Hauptmoderator resit.....

Stačí říct. I když máš u mě vroubek za neúčast v sobotu. Co bych ale pro starého soukmenovce neudělal.:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl na FÚ kvůli Aukru loni.

Napsal jsem čestné prohlášení, že se jednalo o prodej předmětů z mé soukromé sbírky a paní mi řekla, že by to takto mělo stačit. Tak snad to bude v pohodě.

Navíc mi i řekla, že díky tomu, že můj stálý plat velmi výrazně převyšuje hodnotu prodaných předmětů, že na mě nebude pohlíženo jako na někoho, kdo má Aukro jako obživu a že je to moje sbírání snadno uvěřitelné. Že ale pokud přijde člověk, který je nezaměstnaný, či je jeho stálý příjem nízký a na Aukru prodává hodně, že bude mít zřejmě problém, protože těžko prokáže, že nemá Aukro jako zdroj obživy.

 

Každopádně, ta archivace prodejních inzerátů tady na fóru je hloupost. Já třeba staré inzeráty neprocházím a ani netuším, k čemu podobný archiv máme. Akorát si koledujeme o průser a dopis od FÚ. Hezky přehledně jste jim to tady vytvořením nové sekce poskládali a usnadnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potom ještě v chlubírně pozměníme trošku slovník...

 

"Tohle nejsou moje nové Breitlingeny, které jsem minulý týden nekoupil od spajdyho, který - jak víte, je nevlastnil asi osm dní poté, co se jich nezbavil sibiřan, protože mu nepřišly malý"

 

a v inzerci:

 

"Nabídka na neprodej platí pouze do doby, než YPO neneprodá ty rolády"

 

 

To už je lepší v těch cenových indikacích přejít na kapříky, a v označení hodinek na nějaké šifrované kódy - třeba právě cukrárenské. "Vyměním jednu palačinku s uchem s domácí nádivkou za nějakou dobrou roládu nejlíp se zelenou polevou".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...