Přejít na obsah

Co na těch roládách máte??


Libunda

Doporučené příspěvky

Jarek: znalec :D doplnek, to co mam ja, Milgauss, diky naproste odlisnosti se to skvele doplnuje, muzes je vzit ke vsem hadram a pokud by clovek nedej boze nekdy na sebe vzal oblek, tak ma taky vystarano :) mam je nejradeji, jinak nejake gmt, ta 24h luneta je docela zasadne odlisuje od sdds nebo subu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stárneš chlapče, tím to je :D Mě se původně podobné hodinky absolutně nelíbily no vidíš a teď jsou to mé oblíbené. Já si rád kupuju i barevné, hodí se to pak lépe i k oblečení a teď momentálně pokukuju pro 16610LV (zelená luneta). Viděl jsem to na ruce i v obleku (mimochodem i pepsi provedení) a vypadlo to pěkně.

 

LV v Pepsi? To byl nějaký čína luneta bastl? To muselo vypada obskurně, Pepsi 24 luneta, a chybějící GMT ručka, nehledě na to, že to někdo musel asi nějak dobastlit, protože i rozměr lunety je kapku jiný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja je v Brne servisuju v Bratislave.. Nevim o tom, ze by nekdo tady v Brne umel a hlavne si troufl na rolady. ...

 

Tak můžu říct, že jsem dnes vyzvedával od p. Strnada na Veveří. uvolněné ručiště, jak jsem se dozvěděl, a v poho... vše šlape jak má. Před tim jsem s tim byl v Sarah na Panské(neb mi tam běžně šistí Rada a podobný kusy ), ale pán mi říkal, abych si radši korunku odšrouboval sám , aby to nebylo na něj, kdyby něco...

Pravda, manuální kalibr 1225, což asi není tak hifi, jako dnešní Hi-endový perpetual kalibry, ale problém s tím neměl a oprava v podstatě za pár korun..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem Explorery v pátek dal na seřízení do servisu Bechyně a za 4 hodiny volali, že je to hotové. Hodinky opravdu seřídili výtečně, dokonce se zlepšil i "beat error" a to vše za 360,- Kč, tak to je pěkná práce!

 

Taky jsem se dnes trochu pousmál v Carollinum - opravdu si libují v pořadnících, pro zajímavost na nové Submarinery se čeká max. jeden rok, ale je možné že za 6 měsíců zavolají, že dorazily, no to je fakt pecka :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem Explorery v pátek dal na seřízení do servisu Bechyně a za 4 hodiny volali, že je to hotové. Hodinky opravdu seřídili výtečně, dokonce se zlepšil i "beat error" a to vše za 360,- Kč, tak to je pěkná práce!

 

Taky jsem se dnes trochu pouzmál v Carollinum - opravdu si libují v pořadnících, pro zajímavost na nové Submarinery se čeká max. jeden rok, ale je možné že za 6 měsíců zavolají, že dorazily, no to je fakt pecka :suicide_anim:

 

...no to je fakt pecka :) ale pokud někdo trvá na kameným obchodě u nás, tak asi nemá moc možnost, než si počkat.

S tím Bechyněm, díky za tip. to je velmi příznivé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, manuální kalibr 1225, což asi není tak hifi, jako dnešní Hi-endový perpetual kalibry, ale problém s tím neměl a oprava v podstatě za pár korun..

 

Naopak. I kdyz je to konstrukcne jednoduchy strojek (nebo mozna prave proto) je 1225 ocenovany jako jeden z nejrobustnejsich Rolex kalibru (prirozene odpada nejchoulostivejsi cast hodinek - samonatahove ustroji). Kdyz si na rolexforums.com zadas '1225' do vyhledavani, narazis sice jen na par vlaken, ale v hodnoceni strojku narazis typicky na oznaceni 'overengineered' (kdybych si tak pamatoval, jak se to slovo pise :)) apod. Takze to neni zadny orezavatko a ja samozrejme taky chvalim vlastniho kone :).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se mohu vmisit do debaty pak bych rad rekl, ze si nemyslim, ze by Rolexky nosili zrovna studenti na zapadne od nas. Jako letusak mam moznost videt kdo co ma a nosi. Vsiml jsem si, ze nejvice Rolexek, a to konkretne Submarineru, je videt na letech do Italie. Nevim, jestli jsou to zrovna vedouci posty, ale asi bych je na toto netipoval. Hodne Rolexek / stejneho typu/ je take videt na letech do Spanelska. Italove ale rozhodne vedou.

Pokud se tyce americkeho pristupu, je trosku jiny. Pracoval jsem v USA pomerne dlouhou dobu jako kuchar a barman. Jeden z mych znamych z baru pracoval jako sef hasicu a sve Submarinery dostal svatebnim darem od tchana. On sam, jak mi rikal, by si je ze sveho platu dovolit nemohl.

Me osobne se Rolexy libi, ale vzhledem ke svym prijmum si je dovolit nemuzu.

Upraveno uživatelem jancus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se taky vezu. Po pětiletém intenzivním zájmu o hodinky a dosažení 24 kusů hodinek ve sbírce (hlavně Prim, Tag Heuer, jedny Omegy a jedny Breitlingy) jsem se rozhodl, že moje definitivní hodinky budou Rolexy ;)

Hodně tomu napomohla schůzka s Jakubiskem od kterého jsem chtěl vzít Explorery. Ke koupi nakonec nedošlo, protože bych chtěl začít s ikonou, Submarinery, A nejlépe se 116610.

Vítám se tedy do klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice rád! Celou tu dobu sbírání hodinek jsem se o Rolexy bohužel moc nezajímal, kvůli jejich neskutečné profláklosti a množství fejků. Stačila ale chvilka a jiskra přeskočila.

Počítám že u nás budou o pár desítek tisíc dražší než v zahraničí a tak jdu hledat cenově přívětivější zdroje. Pokud máte nějaký dobrý tip, tak se prosím podělte, klidně do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, preco prave 116610 a nie 16610, cize srarsie ale stihlejsie? Ale oboje su super volba... ak by som mal kupovat nove, tiez by som 116610.

 

Ake tagy a brajtle mas?

 

ps: "definitivne hodinky" to nie je rozhodnutie, ale ukaze to az cas :) pretoze takmer kazdy pri kupe novych hodiniek ich povazuje za definitivne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...