Přejít na obsah

Co na těch roládách máte??


Libunda

Doporučené příspěvky

Mě jako pozéra fascinuje, co to dělá s lidma okolo. To je jak když pískáte na kobru nebo jako když kopnete chlapa do koulí..........podobně vždycky vyvalí oči, když uvidí nebo uslyší Rolex. A to mě baví. Jinak pořád trvám na tom, že to nejsou hodinky pro mě, jsou malý, moc navoněný, snobský, předražený a já nevím co jeste. Ale jsou krásný a já je chci a to je podstatný Posted Image

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jako pozéra fascinuje, co to dělá s lidma okolo. To je jak když pískáte na kobru nebo jako když kopnete chlapa do koulí..........podobně vždycky vyvalí oči, když uvidí nebo uslyší Rolex. A to mě baví.

 

Tohle je jasný. Akorát ne každej si tohle ve svým pracovním světě může dovolit. A mít rolex jen na víkendy je trochu úchylný. Strašně rád bych machroval ale ta hysterie lidí okolo (nejdražší, nejlepší) je pro mě zatím NO GO.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl obavy, jak to bude působit na klienty a rolex ignoroval,teď střídám dvoje a stalo se co, howno, nikdo si toho ani nevšimne, prostě hodinky jako každé jiné :)

 

jinak proč je mám ? chtěl jsem kvalitní, swiss hodinky, nadčasový design bez výstřelků co přetrvá, velikost 40mm, větší voděodolnost, univerzálnost a vlastní stroj v ceně pod 150t, když se nad tím znova přemýšlím, tak mě furt nic jiného než Rolex nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl obavy, jak to bude působit na klienty a rolex ignoroval,teď střídám dvoje a stalo se co, howno, nikdo si toho ani nevšimne, prostě hodinky jako každé jiné :)

 

jinak proč je mám ? chtěl jsem kvalitní, swiss hodinky, nadčasový design bez výstřelků co přetrvá, velikost 40mm, větší voděodolnost, univerzálnost a vlastní stroj v ceně pod 150t, když se nad tím znova přemýšlím, tak mě furt nic jiného než Rolex nenapadá...

 

 

No jo, když si "schválně" dáš omezení 40mm. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nase deti uz v tom maju jasno /a s hodinkami to bude tak nejako podobne/ :) ale s racionalitou to nema bohuzial nic spolocne Link

 

ROFL. Jako bych slyšel nějaké své zákazníky (a nejen s telefony, ale třeba věta: "A ať ten foťák má co nejvíc těch megapikslů...")...je to úplně dokonale a přesně za života... :D Taky mě občas napadá to cut my ****.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

instant: omg, to snad tu datumovku tisknou u Rolexů na kancelářské inkoustovce ne??!!..........fujky

 

Ne, ale ten font je v realu priblizne polovicni oproti GS a na stejnou velikost je nazvetsovany lupou. Takze si vsechny nerovnosti okraje zmensi 2x a jses zhruba na urovni tisku u GS. Nicmene hodinky Grand Seiko se muzou ve vsech parametrech s Rolexem hrave srovnavat, to nepopiram.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skalis: ale jó, zvětšení lupou chápu, ale taky vím, že v dnešní době není (teda asi s vyjímkou Rolex) problém kvalitně potisknout téměř jakýkoliv materiál.

Tohle vypadá, jak kdyby to tiskly tampónem a né digitálně. Překvapuje mě to.

Vytáhl jsem teď lupu ze šuplete a subjektivně bych řekl, že moje iwc taky nejsou tak roztřepený....

Upraveno uživatelem Libunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a Rolex - hrozně moc se mi líběj Explorery. Fakt jsem o nich vážně uvažoval, je to pro mě ztělesnění funkčních, krásnejch hodinek. Ten design je totálně nadčasovej.. Ovšem docela mě znechutila tahle recenze - http://www.timezone.com/library/horologium/horologium0036, hlavně co se kalibru týče. Proto bych prosil nějakýho fundovanýho rolexáka kterej jí určitě zná, aby mi to vyvrátil, že je to třeba fejk nebo tak něco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...