Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

 

To mi docela štve. Já už ho mám v hlavě tak dva roky. Jenže napřed sehnat nic moc, ale trochu slušném cifr - aby ho nebyla škoda a aby ještě trochu vypadal, potom sehnat někoho, kdo by tam to datové okénko vyrazil, no a nakonec to zkompletovat do odpovídajícího PS2.1 pouzdra. Tak jsem doufal, že to bude unikátní bastl. Teď jsem z toho tedy poněkud nenaladěný.

datovy okynko si nevzpominam jestli to melo. V kazdem pribade to tenhle cifr s jelenem byl. Pouzdro bylo ale jiny. Stejny tvar jako psII, ale s takovyma ryhama (drazky). Minimalne mas jiny pouzdro a delal jsi to sam, takze tvuj bastl ma vetsi hodnotu.... :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji místnímu členu Petrovi za dnešní ukázku těchto nádherných hodinek.Jsou na správně ruce.

Tak už je mám taky. Traktory LE 2013 a netradičně 10/12. Musím se pochlubit pár fotkama.

 

Nádherné oblekovky 38mm

attachicon.gifDSCN2731.JPG

 

Rytí mohlo být výraznější, ale i tak pěkné

attachicon.gifDSCN2737.JPG

 

Naklapávačka

attachicon.gifDSCN2738.JPG

 

Signovaná spona

attachicon.gifDSCN2739.JPG

 

A ještě jednou zvažuju, zda se hodí lépe k obleku...

attachicon.gifDSCN2740.JPG

 

nebo k prďácké české kérce ? Chodit bez saka i bez košile...

attachicon.gifDSCN2725.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stříbrné Diplomaty vypadají excelentně :notworthy: .

 

Jinak já dnes nosím tyhle. V podstatě jsou ukrutně ošklivé, ale něco mě k nim neustále táhne...

No vidíš a mě zrovna ta tvoje fotka zaujala. Zase nějaké PRIMky, co se tu pořád neopakují dokola. Ukrutně ošklivé nejsou, ten kdo je nakreslil nic nevymýšlel, prostě udělal hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch měně častých, resp. běžných kousků upadnuvších v zapomění, babička mé drahé přinesla tento quartz s minerálem, že prej, když jsem ten sběratel. Já na to, ale já nejsem sběratel. Ona na to, to je jedno, tady je máš :). Ponechám je pro horší časy.

 

 

post-3896-0-05804900-1379263809_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch měně častých, resp. běžných kousků upadnuvších v zapomění, babička mé drahé přinesla tento quartz s minerálem, že prej, když jsem ten sběratel. Já na to, ale já nejsem sběratel. Ona na to, to je jedno, tady je máš :). Ponechám je pro horší časy.

Připomínají mi longovy (bývalé) Carrery v Quartzu - zlatá, černá, stříbrná :)

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch měně častých, resp. běžných kousků upadnuvších v zapomění, babička mé drahé přinesla tento quartz s minerálem, že prej, když jsem ten sběratel. Já na to, ale já nejsem sběratel. Ona na to, to je jedno, tady je máš :). Ponechám je pro horší časy.

plně konkurenceschopný model, aby jednou za něj nebyl rád... :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...