Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny vážené členy fóra!

 

Před rokem jsem si nechal opravit PSII, které jsem dostal k 10.narozeninam.

Pak se mi zalíbila jiná barevná varianta, pak další a další....Následovaly PS1 černé atd. Samozřejmě mezi tím jsem pročetl prakticky všechna vlákna a získal alespoň základní informace o primkach.

 

Abych neplevelil vlákno, tak před týdnem se mi vrátily z léčení PS1 a od té doby pořád na ruce.

Nová luneta, sklíčko, arm. kroužek a cifr.

 

Plamenos

 

post-34995-0-52766800-1426801107_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomente, ze udrzba akvaria v Orlikach je honzova vasen. Vodu v nich casto meni, takze je cista, jen ty rybky se mu tam nedari vpravit! Honzo, gratuluji, nesere Te to uz trochu?

 

:eek: Trochu?!!!??? :eek:

No ale možná by to šlo využít na pěstování dafnií, těm by se tam mohlo dařit.

Mně by klidně stačilo suché terárium, spokojil bych se s ním. Třeba na to nakonec přijdou i v Eltonu. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, a kde jsi tam sebral tu malou vterinovku?Ta je nalepena, nebo jsi ji domaloval? :giljotiini:

Já nevím :eek:  zaujaly mě a musel jsem je mít. Ciferník s pěknou modrou metalízou je jako na jiných ,,Prim těžítkách" , jen v dolní části místo údaje o počtu kamenů je natištěný kříž na vteřinovku a vyvrtaná díra. V hodinkách tiká 011. Vteřinovka tudíž není nalepená ani domalovaná, normálně vteřinovkuje jak má.Musím říct že jsou velmi inspirativní... je to  další zajímavý bastlík z Eltonu..

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...