Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Tak konečně i já mohu do této skupiny. Po více jak 30ti letech mám na ruce konečně opět hodinky Prim, nejsou to sice ty co jsem nosil jako kluk, ale radost mám ohromnou. Jen si tak říkám, jestli já si nepořídil nějaký dětský, zdají se mi hodně malý oproti dnešním zvyklostem.

post-53285-0-35276200-1495453525_thumb.jpg

post-53285-0-99821800-1495453540_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasické, tedy staršího typu, Primky mají takovou velikost, jaká byla v té době zcela běžná. Buď v klidu, to jen dnešní doba vymknuta z kloubů šílí (výrobci i lidi) a málokdo dokáže na ruku vzít, co nemá aspoň čtyři centimetry... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je konečně našel. :clap: Ale jestli se mi tedy zdály Prim Sport II malé, tak tyhle už asi opravdu musí být dětské, to není možné, že jsou tak malé, průměr pouzdra bez korunky je nějakých 32. Nebylo jich více variant, myslím jako třeba nějaké menší dámské?

post-53285-0-51272000-1495612041_thumb.jpg

post-53285-0-95231900-1495612053_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem je konečně našel. :clap: Ale jestli se mi tedy zdály Prim Sport II malé, tak tyhle už asi opravdu musí být dětské, to není možné, že jsou tak malé, průměr pouzdra bez korunky je nějakých 32. Nebylo jich více variant, myslím jako třeba nějaké menší dámské?

vyzerajú pekne :)  boli aj dámske, ale bez dátumu a boli ešte menšie (30 mm), toto sú isto pánske a v tej dobe bolo 32 mm bežným nositeľným štandardom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...