Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Původní nezdevastované mám též ,ale na běžné nošení jsou tyto vhodnější.

Ahoj, co na nich máš za řemínky? Zajímají mě ty hnědý. Dávám dohromady stary Vostoky po tátovi, hledám nápad na to, jakej peknej reminek (hnedej, mahagonovej), 18mm. Dekuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, půl jedný ráno, sako oblečený, sklíčko jak nový a fotka ostrá. To byl klidný ples. Já si na takový akce beru obvykle míň hodnotnej kousek. Jednou se mi stalo, že jsem si krásný traktory nestihl sundat a utrpěly újmu. Musím ale uznat, že ta kombinace zlata a černý vypadá dost dobře. Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, půl jedný ráno, sako oblečený, sklíčko jak nový a fotka ostrá. To byl klidný ples. Já si na takový akce beru obvykle míň hodnotnej kousek. Jednou se mi stalo, že jsem si krásný traktory nestihl sundat a utrpěly újmu. Musím ale uznat, že ta kombinace zlata a černý vypadá dost dobře. Bed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna se losovala tombola, tak jsem zabijel cas, kdyz jsem nic nevyhral :)

 

Jinak to byl mestsky ples a poklidny. Nejak se mi posledni dobou nechce extra divocit. Ovsem post processing a nahozeni na forum jsem zvladl az v nedeli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

straspol:  to co vidíš už se tady probíralo v tématu Orlík 100 let republiky, někomu se to nelíbí ale já s tím problém nemám, a jestli máš v paměti uloženo že se československo rozdělilo před 100 lety tak ano, je to limitka k rozdělení československa.:-)

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...