Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Já vím, ale zase to bude čekání a starosti. Kvůli takové nedůslednosti na výstupní kontrole. Kdyby to byla prachová částice, tak to asi přežiju, ale tohle je snad dvoumilimetrový kus oděvu. Makro není až tak moje zásluha, máme na to ve firmě dobré vybavení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ještě, tam nefunguje. Asi jsi v obraze, tak se s náma poděl.

To je můj laický názor, který se utváří na základě osobních zkušeností a na základě zde prezentovaných "příběhů". Nic více, nic méně.

Cenové politice Eltonu by měla odpovídat také kvalita. V tom se asi shodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je můj laický názor, který se utváří na základě osobních zkušeností a na základě zde prezentovaných "příběhů". Nic více, nic méně.

Cenové politice Eltonu by měla odpovídat také kvalita. V tom se asi shodneme.

Dělaj to lidi, a tak jak oni, tak mi všichni se dopouštíme omylu. Musíš vidět víc do firmy, která děla cokoliv, než začneš soudit.. Na renovacích dělá fyzicky jeden člověk a mistrová, která ma samozřejmě hromadu jiné práce, tak jak i zbytek zaměstnanců. Můžeš se podívat v historii na chronomagu u zvučnějších jmen, jako například IWC, nebo Rolex a další, jaké tu byly stížnosti na špatně odvedený servis. Tady aspoň problém  můžete řádně vykonzultovat, a ve většině případů se to napraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko hodiniek vyrobi rocne Rolex alebo IWC? A kolko Prim? Predavaju ich za nehorazne ceny, renovacie stoja ako nove kusky od swissmade microbrandu, servis drahy.

To ako vnutri (ne)funguje firma, kolko ma ludi a ake ma vybavenie mi ako zakaznikovi moze byt u p*dele. Za tie peniaze musia poskytovat zodpovedajucu kvalitu, co sa v privela pripadoch nedeje.

 

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...