Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Ty pitomče,jaké pták? To není fotka o vlaštovce,kterou má moje dcera vytetovanou na ruce. Mělo to být foto k zasmání, 2 levý ruky s modrýma PS a tys to tady po.sral....

Na tvou úroveň neklesnu. Tvou odpovědi jsi mi a možná dalším lidem tady na fóru ukázal, co jsi za člověk. Tvá mluva je horší něž od dlaždice. Člověka, kterého neznáš, nazveš pitomcem, jen ukazuje, na jakém dnu se pohybuješ. Ještě nedávno si po mne škemral přes SZ číslo na prodejce z Lipníka, které nemám. Teď si říkám, jak to vše bylo doopravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Na tvou úroveň neklesnu. Tvou odpovědi jsi mi a možná dalším lidem tady na fóru ukázal, co jsi za člověk. Tvá mluva je horší něž od dlaždice. Člověka, kterého neznáš, nazveš pitomcem, jen ukazuje, na jakém dnu se pohybuješ. Ještě nedávno si po mne škemral přes SZ číslo na prodejce z Lipníka, které nemám. Teď si říkám, jak to vše bylo doopravdy.

Pitomec je ještě v pohodě.... mohl jsi klidně vyfasovat STBáka nebo policajta, já bych byl v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eddie35 a teď tady čekáš na co s tím Parexem?  Vždyť ty to máš i blbě Parexo poskládaný, vteřinovka nepatří k tomu číselníku. No nevím,ale tady ti s Parexem asi pšenka nepokvete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou krásný. Mám je v chromovaném provedení s označením Incabloc a shodou okolností od tebe a k nim do komba ještě jedny zlacené z AP, opravdu moc hezký hodinky. A jen tak mimo soutěž - když sem vložíš Primky na svém zápěstí, většinou se (od tebe) záhy objeví i v prodejním vlákně - je to náhoda nebo osud...?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eddie35 a teď tady čekáš na co s tím Parexem?  Vždyť ty to máš i blbě Parexo poskládaný, vteřinovka nepatří k tomu číselníku. No nevím,ale tady ti s Parexem asi pšenka nepokvete....

Na co bych měl dle Tebe čekat? To by mě zajímalo... Hodinky jsem si udělal tak, jak chci já. Ničí názor/hodnocení nepotřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jenom sis asi spletl vlákno. Toto se jmenuje Jaké Primky máte právě na ruce a ty na ruce právě Primky nemáš.

Upraveno uživatelem Daftra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...