Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

už mi to nejde editovat, ale ono to má i pointu: 

 

PRIM KABÁT ? výroční limitovaná edice hodinek, která vznikla ve spolupráci s přední českou kapelou KABÁT k 30 letům jejich společného fungování!
To koukáte? 
K dostání pouze v prodejní síti DIESEL. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tyhle pouzdra bez neožek mám rád už z dob PS II. Luneta plnohodnotná a ne jen koužek z měkkého plastu. Tak už jenom doladit ten zbytek a vynechat Kabáty, no...

Ten Prim si nevidí do úst... několikrát se tady řešila kovová luneta na sport 2 nešlo to, nebo byla za nesmysl. Tady máš pěkné sportovní pouzdro, fajn lunetu, vlastní vizualizaci + Quartz strojek za 20t tak ať mi nikdo netvrdí, že by Prim neuměl udělat limitku chronomagu v automatu za 20-25tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim si vidí do úst (teda v tomto případě). To pouzdro je několik let stará záležitost, má průměr 45 mm. Stejný pouzdro má například model HIND

Jo a za 20-25 s automatem asi nee, leda by sis dodal vlastní kal. 96. A dneska by na to Elton už asi ani nekývnul

post-13546-0-10181700-1573402271_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si říkal, že už jsem ho někde viděl...

No dobře tedy, ale stále nechápu proč je problém udělat Chnmg limitu kolem 20-25.

To pouzdro i luneta se mi líbí, ovšem ta velikost už je dost na hraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

limitky tady obvykle končí na pár základních věcech:

za prvý to musí někdo zorganizovat (udělat návrh, organizovat zájemce, řídit platby a komunikovat s výrobcem)

za druhý musí být ochota výrobce do toho jít (obvykle na tom má menší marži než na běžný produkci, musí přenastavit stroje, prostě víc drbání za míň peněz. A když je výrobce na hraně svých produkčních možností, ta tě pošle k šípku. Nebo do fronty)

no a za třetí je potřeba sehnat dost lidí

 

takže udělat limitku vlastně není žádnej problém, jen je dobrý přestat pindat a ujmout se toho

 

jestli jsem se někoho dotknul, tak jsem právě došel z hospody a je mi to jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...