Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

na mesho vyzeraju velmi, velmi dobre ;) 

  

Mesh je k nim opravdu sednoucí. A o pár korun levněji jdou sehnat na Antik-Hovorka :-)

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/prim-automatic-televize-20173.html

Díky, na meshi je mám už delší dobu a fakt mě to na nich baví.

Ještě si delší dobu hraju s myšlenkou hodit na ně rally/racing řemen s ideálně oranžovým prošitím k té sekundové ručce... Nedávno jsem jedny televize na podobném řemenu viděl a nebylo to vůbec špatný. ;)

post-40637-0-61118800-1580652290_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  

Díky, na meshi je mám už delší dobu a fakt mě to na nich baví.

Ještě si delší dobu hraju s myšlenkou hodit na ně rally/racing řemen s ideálně oranžovým prošitím k té sekundové ručce... Nedávno jsem jedny televize na podobném řemenu viděl a nebylo to vůbec špatný. ;)

Tak snad ten modrej, že by ladil s číselníkem, ale to oranžový šití, no nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Josef Bena jednou přišel do dílny podívat se na prototyp ladičkových hodinek. Zrovna jsme nad tím seděli a bavili se o tom, co napsat na číselník. Bena se zaposlouchal do tichého bzučení strojku a spontánně řekl, že vydávají tón a jsou poháněné elektrickou baterií - a Elton byl světě."

 

#elektrickýtón #primkyvnerezu

post-40637-0-09994500-1580895917_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Josef Bena jednou přišel do dílny podívat se na prototyp ladičkových hodinek. Zrovna jsme nad tím seděli a bavili se o tom, co napsat na číselník. Bena se zaposlouchal do tichého bzučení strojku a spontánně řekl, že vydávají tón a jsou poháněné elektrickou baterií - a Elton byl na světě."

#elektrickýtón

Citace z knihy, která mi doma leží už půl roku a kterou jsem včera začal číst... ;)

post-40637-0-60317700-1580920100_thumb.jpg

Upraveno uživatelem petroniuzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...