Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Tak to já se "skodna" zastanu!!!

Mně se také nelíbí, jaký kartáč jste "11mAjA11" dali.

Každý jsme jednou začínali a evidentně je na začátku nyní "11mAjA11".

Když mu už zde odpovídám, tak snad trochu kultury a slušnosti neuškodí.

Snažte se pomoct, ne se jen povyšovat!!!

Někteří tady jsou jen a malinko méně zákeřnější než ten koronavir...    :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se "skodna" zastanu!!!

Mně se také nelíbí, jaký kartáč jste "11mAjA11" dali.

Každý jsme jednou začínali a evidentně je na začátku nyní "11mAjA11".

Když mu už zde odpovídám, tak snad trochu kultury a slušnosti neuškodí.

Snažte se pomoct, ne se jen povyšovat!!!

Někteří tady jsou jen a malinko méně zákeřnější než ten koronavir...    :crying_anim:

 

Zlatá slova. Jenže někteří mají napadámí a urážení v krvi a občas se neudrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se "skodna" zastanu!!!

Mně se také nelíbí, jaký kartáč jste "11mAjA11" dali.

Každý jsme jednou začínali a evidentně je na začátku nyní "11mAjA11".

Když mu už zde odpovídám, tak snad trochu kultury a slušnosti neuškodí.

Snažte se pomoct, ne se jen povyšovat!!!

Někteří tady jsou jen a malinko méně zákeřnější než ten koronavir...    :crying_anim:

Tak to já se "skodna" zastanu!!!

Mně se také nelíbí, jaký kartáč jste "11mAjA11" dali.

Každý jsme jednou začínali a evidentně je na začátku nyní "11mAjA11".

Když mu už zde odpovídám, tak snad trochu kultury a slušnosti neuškodí.

Snažte se pomoct, ne se jen povyšovat!!!

Někteří tady jsou jen a malinko méně zákeřnější než ten koronavir...    :crying_anim:

 

Jane, pozorně jsem si reakce přečetl. NIKDO nedal čočku kupujícímu. Všichni pohaněli pouze hodinky. Takže z hrušky dolů. Jsme na hodinářském fóru, tak musí naivní kupující něco strpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohol sa tu pred kupou poradit. Usetril by peniaze, aj sklamanie z reakcii, ked sa tu nimi chcel pochvalit. Ja som si tym tiez presiel, ked som onehda na Chrono24 kupil svoje prve SORNy a myslel som si, ako som sa lacno dostal k peknym NOSkam. Chcel som tu s nimi zamachrovat a dostal som studenu sprchu, ze su to cinske fejky. Poucil som sa a nestalo ma to az tolko. Odvtedy sa radsej vzdy poradim, ked si niesom isty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je mě kolegy s fejkama líto. Určitě byl natěšenej, když sem dával fotky, jak mu všichni ty hezký Diplomaty, za který dal ranec, pochválíte a ono nic. Navíc ten hulvát Daftra mu je tak poplil, že ho láska k Primkám určitě přešla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze je to použitelné nebo uplna tragédie ? Staly 700zl, prodejce navrhnul vraceni penez, takze jsem rozhodnuty je vratit, strojek je CSSR podle fotek co poslal kamos, zbytek nemuzu posoudit, jako talir bych mu za ne dal me se libi ale 4500,- uz moc ne za to muzu mit pekne Rusaky treba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky samosebou použitelné jsou. Srdce mají v pořádku a mnohým "normálním" nositelům (myšleno ne šílencům jako jsou (jsme) tu na CHMG) by udělaly velkou radost. Tragédií bych to přímo nenazval, avšak čtyřiapůl tisíce za takový kousek je dost peněz. Pokud trváš na originálu, který notabéne v pěkném stavu lze za ty peníze pořídit, vrať je. Kdyby sis je nechal, zůstane ti pocit hořkosti a potěšení z hodinek je stejně pryč. Taky mám dvoje neprimky pořízené kdysi na aukru, z nichž se posléze vyklubaly výrobky indických řemeslníků.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi, Diplomaty za 4,5k uz jsem dlouho nevidel. Natoz pak limitku skodovky... ;)

 

Ja bych si je mozna z prdele nechal a treba je casem dal do spravneho pouzdra, kde byl puvodni ciselnik na odpis. Nebo pouzdra ala Diplomat. Dalo by se s tim vyhrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky samosebou použitelné jsou. Srdce mají v pořádku a mnohým "normálním" nositelům (myšleno ne šílencům jako jsou (jsme) tu na CHMG) by udělaly velkou radost. Tragédií bych to přímo nenazval, avšak čtyřiapůl tisíce za takový kousek je dost peněz. Pokud trváš na originálu, který notabéne v pěkném stavu lze za ty peníze pořídit, vrať je. Kdyby sis je nechal, zůstane ti pocit hořkosti a potěšení z hodinek je stejně pryč. Taky mám dvoje neprimky pořízené kdysi na aukru, z nichž se posléze vyklubaly výrobky indických řemeslníků.  :whistling:

Vubec ti nevadi ze je to padelek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vadí a z toho, co jsem napsal, je to snad i patrné. Kolega se ptal, jsou-li použitelné, a já tvrdím, že jako hodinky (obecně) ano. Padělky jako takové neschvaluju, jen prostě nezastávám tak radikální názory, jako někteří členové. Mír v duši!  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli da slevu necham si je , kdyz ne tak je vratim.Me se celkove libi a strojek bude funkcni, otazkou je kolik pak vydrzi to kolem. Timto bych to uzavrel.

A  když dá slevu tak co? Pokud se chceš zařadit do klanu PRIMkařů, tak začínáš blbě. Vrať to.Tobě nepřišlo divný, že kupuješ kultovní český hodinky za zlotý?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vadí a z toho, co jsem napsal, je to snad i patrné. Kolega se ptal, jsou-li použitelné, a já tvrdím, že jako hodinky (obecně) ano. Padělky jako takové neschvaluju, jen prostě nezastávám tak radikální názory, jako někteří členové. Mír v duši!  :cheers:

Tak možná bys od toho nešťastníka ty fejky mohl koupit,ne? Jako hodinky k hov...Mě by jen zajímalo, co by ti napsali borci ze švýcarskýho vlákna, kdybys jim tam neco takovho napsal. Že ti nevadí falzifikát, hlavně, když de, soudruhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...