Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

V 6. 12. 2020 v 18:12, patprom napsal:

Prosímtě, žádné. Potřebuju si to pořádně rozmyslet. S větší pravděpodobností dám ale přednost Orlíkům, ovšem s mimostředkou.

😳tak ten jeden kousek v tašce tam upad😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A opět moje PSII od dědečka 

F7410FCD-6CA8-4CFE-976A-FE6C2F5A2FF8.jpeg
edit.... Než se na mě pustíte za vizuální stav :0D Náhradní díly jsou schovaný v pytlíčku .... Ale prostě takto mi je předal a já nemám to srdce s nimi cokoliv dělat .... Dělají radost spíš takto jak jsou .... 

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to celkem líbí a tak to nechám, předtím jsem měl černý kaučuk, což i pro mne bylo vizuálně lepší, ale moc dlouho nevydržel. Já Orlíky nosím pořád a všude i do vody a při větší  fyzické činnosti, takže kůže ne, nato ne, kaučuk nevydržel a tak zkouším toto.  Ono je to taky o fotce, jak se povede, zkusím nafotit i z jiného úhlu.

Každému se holt líbí něco jiného, vaše názory beru, ale nosím to já.

Upraveno uživatelem Držák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Držák napsal:

Mě se to celkem líbí a tak to nechám, předtím jsem měl černý kaučuk, což i pro mne bylo vizuálně lepší, ale moc dlouho nevydržel. Já Orlíky nosím pořád a všude i do vody a při větší  fyzické činnosti, takže kůže ne, nato ne, kaučuk nevydržel a tak zkouším toto.  Ono je to taky o fotce, jak se povede, zkusím nafotit i z jiného úhlu.

Každému se holt líbí něco jiného, vaše názory beru, ale nosím to já.

Já používám ten šedý kaučuk od Eltonu, vyrábí ho nějaká švýcarská firma a je super, několik let a v pohodě. Jde sehnat i v černé barvě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to celkem líbí a tak to nechám, předtím jsem měl černý kaučuk, což i pro mne bylo vizuálně lepší, ale moc dlouho nevydržel. Já Orlíky nosím pořád a všude i do vody a při větší  fyzické činnosti, takže kůže ne, nato ne, kaučuk nevydržel a tak zkouším toto.  Ono je to taky o fotce, jak se povede, zkusím nafotit i z jiného úhlu.
Každému se holt líbí něco jiného, vaše názory beru, ale nosím to já.

Jako souhlasím s tím ze ten mesh na to moc nepasuje ale strašně se mi líbí tvůj názor :D Svata pravda! Nosis to ty, tak to nos, jak chceš! Respekt :). Jinak bych zvážil i nějaký shark mesh (větší oka), ten by moh byt lepší i odolnější
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Vomi napsal:

Já používám ten šedý kaučuk od Eltonu, vyrábí ho nějaká švýcarská firma a je super, několik let a v pohodě. Jde sehnat i v černé barvě. 

Však právě, měl jsem tam originál černý kaučuk z Eltonu (švýcaři), ale prostě to moje intenzivní nošení hodinek nevydržel. Hodinky ano, tam není škrábaneček, ale kaučuk po cca 2 letech na vyhození, takže stále zkouším a zkouším, co mi vydrží tu moji zátěž. 

Upraveno uživatelem Držák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však právě, měl jsem tam originál černý kaučuk z Eltonu (švýcaři), ale prostě to moje intenzivní nošení hodinek nevydržel. Hodinky ano, tam není škrábaneček, ale kaučuk po cca 2 letech na vyhození, takže stále zkouším a zkouším, co mi vydrží tu moji zátěž. 

Dva roky je celkem standard ne? Tak jako u běžný kůže půl roku-rok denního noseni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaučuk a dva roky, to mi přijde ještě hodně. 🙂 Taky nosím Igeny denodenně a na kůži, jak to mám nejradši. Od Mistra Frýdla jsem pořídil řemení z voděodolného hladkého telete a po cca roce a půl nemůžu napsat jediný křivý slovo. A mezi nožkami k pouzdru pasuje úplně akorát! 

řemen Igen.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Držák napsal:

Však právě, měl jsem tam originál černý kaučuk z Eltonu (švýcaři), ale prostě to moje intenzivní nošení hodinek nevydržel. Hodinky ano, tam není škrábaneček, ale kaučuk po cca 2 letech na vyhození, takže stále zkouším a zkouším, co mi vydrží tu moji zátěž. 

Nejsem si jistý, jestli ten kaučuk používáš správně 😂😂. Já ho mám 5 let a bez poškození, je to fakt kvalita(Biwi). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...