Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Abych jen neplkal ,tak jsem nazul pavouky, které tady už dlouho nebyly - dle mého jedny z TOP5 Primek všech dob...ale když byl zrovna ten fotogenický čas, akorát s natočením data jsem se mohl ukroutit...

První fotka jak ji na automat vyfotí mobil - takto reálně působí na ruce... druhá je stejná fotka, akorát jsem na mobilu pohnul s barvou a ostrostí (ani nevím co jsem dělal prostě jsem šoupal s nastavením zleva doprava až to vypadalo výrazněji) - hned je to živější a plastičtější - bohužel to tak krásné v reálu není a to je mám fakt rád :) Prostě neumím fotit a už ani nevěřím fotkám na fóru - už jsem se několikrát spálil na tom, že jsem byl nabažený pohledem na fotky a pak musel hodinky prodat zklamáním nad realitou (Seiko Monster) :)

image.thumb.png.0a8cb7fa8c46385037afc506564a476e.png

image.thumb.png.8fc7a6c1dac8931ede4e3b922c4f3171.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš je pěkné a asi nejvíc ti závidím, že sis našel jedny, které poctivě nosíš a jsi spokojený. Jednou si tví vnuci budou moct říct, tyto nosil děda - parádní hodinky - a co fotek nám po něm zbylo... Po mně zůstane maximálně konvult více, nebo méně kvalitních hodinek, které potomci rozprodají - ale nic s čím by si mě mohli spojit...

A tímto si dávám veřejný závazek, že do 50 chci být OWG 🤨 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to je přesně ta fotka jako s vyretušovanou kočkou na obálce časopisu. Nepřirozeně zjasněný tah na zastíněné straně  (vč. roštu, který to částečně slíznul taky), syté barvy, kontrast, atd. Kolikrát já jsem se blbec snažil udělat si taky pěknou fotku Humbert - že se doma pochlubím jaké mám parádní časostroje - manželka kroutila hlavou jak dlouhé minuty nastavuji ruku do různých úhlů a chytám správné světlo, ale stejně to nebylo ono, holt realita je jinde. Když jsem jí nakonec ukázal výsledek tak jen znuděně řekla: "no tak sis pohrál, pěkné no" - žádná chvála nepřišla :). Jednou jsem fotku taky trochu "dolepšil" ale konstatování, že tyto vypadají na fotce líp než v reálu, vlastně taky ničemu nepomohly, spíš naopak. Takže na to už kašlu...

Upraveno uživatelem Snekofon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...