Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, zekon7302 napsal:

Obojí. 😂

Na kolik teď vyjde takto poladěný kousek? Luneta, bombírované ručky.. průhled na strojek? Cal 68.3 třetišroub? Tam je snad safír...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, LordSpar napsal:

Na kolik teď vyjde takto poladěný kousek? Luneta, bombírované ručky.. průhled na strojek? Cal 68.3 třetišroub? Tam je snad safír...

 

Hodně a teď na to ani není čas. Čekal bys asi tak do Vánoc, možná i déle. Pokud ale chceš mít “incabloc” ns číselníku, tak 68.1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, zekon7302 napsal:

Hodně a teď na to ani není čas. Čekal bys asi tak do Vánoc, možná i déle. Pokud ale chceš mít “incabloc” ns číselníku, tak 68.1. 

Jestli je to renovace, tak hádám 25k plus mínus... 

Jasně - nečekal bych, že dodací lhůta bude kratší, než půl roku...  to u Eltonu nikdy. 

Přesto by mě to zajímalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, LordSpar napsal:

Jestli je to renovace, tak hádám 25k plus mínus... 

Jasně - nečekal bych, že dodací lhůta bude kratší, než půl roku...  to u Eltonu nikdy. 

Přesto by mě to zajímalo.

Ty jsi asi z levného kraje, navíc tohle je jen zkušebka, je v tom cal.68, což kdyby šlo do série, tak jedině s cal.94, luneta už samo není jen kluzná, číselník nemá standardní barvu a i ten tisk je z víc matric

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, zekon7302 napsal:

Ty jsi asi z levného kraje, navíc tohle je jen zkušebka, je v tom cal.68, což kdyby šlo do série, tak jedině s cal.94, luneta už samo není jen kluzná, číselník nemá standardní barvu a i ten tisk je z víc matric

Nebylo poznat z té fotky zda je to "nový" model, nebo renovace. Naposledy, když jsem se asi rok a něco bavil s paní Kmínkovou o "renovaci" sportů, tak mi to posílala za 18k. Jsi u dobrého zdroje - zkušebky jsou cenné a tyto navíc moc hezké. 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...