Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Odpoledni balkonová siesta s renovovanymi Prim po slovenskem tchanovi.. dnes jsem chtel uctit jeho pamatku vzpominkou a vyjimecne vzal hodinky co nosil na ruku.Jinak jsou vetsinu casu ulozeny v krasne plechové krabičce od Eltonu.treba vas taky inspiruji ke vzpomince na nekoho blizkeho.Pekny den.

69346DF2-6235-4F14-831B-891EB6FF0AF0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je mám moc rád. I když aktuálně mám jedny dvojkové Orlíky a troje jedničkové. A bylo vtipné si teď zpětně přečíst všechny hejty (95% všech reakcí) v příslušném vlákně na tomto fóru, když se dvojkové Orlíky před lety představily. Co to jako je, úplně jiný design, nemělo by se to jmenovat Orlík, tehdy za necelých 50 tisíc že je to nesmyslně předražené atd.😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já na ruce nemám momentálně žádné. Leží přede mnou na stole. Chtěl bych ty traktory, ale nemám pásek. Otázka č.1 - Z historie -  dá se na ty traktory dát kovový pásek? Jinak ty kožené pásky nedám na ruku. Jsou krátké, takže musím koupit delší, ale moc kožené nemusím. Max. takové ty široké pásky. A otázka č.2 - Podle toho co jsem vyhledal, tak mám hodinky zleva Pyžamo Quartz (ty se mi najednou zastavily a i po výměně baterie stále hrajou mrtvýho brouka) Elegant , Rolex a Traktor?

20210808_162704.jpg

20210808_161359.jpg

Upraveno uživatelem ffighter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, skodna napsal:

Protože jak píše, kožený nemusí a je navíc krátkej. Než ničit pouzdro kovovým, dal bych NATO nebo jiný z nylonu. Sice není dobový, ale dobře se nosí.

Klidně bych kožený skousnul, ale vadí mi, jak jsou úzké. No nevadil by mi pásek tohoto typu co je na obrázku, ale jsem asi jantar, protože nedokážu něco takového na netu najít. Našel jsem nějaké extra široké za litr, ale nic jiného. Kovový jsem někde viděl na traktorech, ale už to taky zase nemůžu najít 🤦‍♂️ Proto jsem se ptal, jestli z historického hlediska na tom kov byl, nebo jestli tam dávali jen kožené řemínky.

pásek.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ffighter napsal:

Klidně bych kožený skousnul, ale vadí mi, jak jsou úzké. No nevadil by mi pásek tohoto typu co je na obrázku, ale jsem asi jantar, protože nedokážu něco takového na netu najít. Našel jsem nějaké extra široké za litr, ale nic jiného. Kovový jsem někde viděl na traktorech, ale už to taky zase nemůžu najít 🤦‍♂️ Proto jsem se ptal, jestli z historického hlediska na tom kov byl, nebo jestli tam dávali jen kožené řemínky.

pásek.jpg

Jak jednoduché ... Pásek s podložkou 🤦‍♂️ ..už to mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Harwey napsal:

K traktorom sa kov nehodi, pekna kozka je ideal.

Respektuju názor a souhlasím po shlédnutí  X obrázků. Nakonec tomu dám pásek s podložkou. Ten asi snesu líp, než klasiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...