Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Starší už mám doma snad jen dřevěný lyže na půdě, ale ty Vám fotit nebudu.

Na ruce jsem si je nedovolil ani fotit-jsou hodně malý a nebylo nic vidět. :crying_anim: Škoda, bejt o pár mm větší tak by je dnes určo nějaká ženská unosila :smile_anim:

post-11859-071035100 1294947207.jpg

Upraveno uživatelem Sobina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný typ. Dělaly se v dámské i pánské velikosti, tohle je která? Řekl bych, že snad i původní pánská :)

 

Dámských hodinek jsem viděl spoustu, ale tyhle hvězdičkové v pánské velikosti se mi dosud nepoštěstilo sehnat. Otázka pro toho kdo je má - dělali je v pánské velikosti také s růžovým a modrým proužkem okolo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost je 30mm a jsou to snad moje nejmenší Primky.Na pánské ruce jsou opravdu trochu směšné:-)

A ještě dotaz:na strojku není vyraženo kal.50.1 , ale TYP 0111.Našel jsem to na víc strojkách s kal.50.

Upraveno uživatelem Sobina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas vezmu z nostalgie na ruku tyto 15-ti kamenové primky, což byly v mém životě moje druhé hodinky, které jsem pravidelně nosil do roku 1972. Pouzdro je celkem zachovalé, nové sklíčko, tah který mi ležel v šuplíku ...

 

EDIT (Kamil): Smazal jsem moc velké fotky. Přečti si pravidla a dej je znovu menší, pokud budeš chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas vezmu z nostalgie na ruku tyto 15-ti kamenové primky, což byly v mém životě moje druhé hodinky, které jsem pravidelně nosil do roku 1972. Pouzdro je celkem zachovalé, nové sklíčko, tah který mi ležel v šuplíku ...

 

Jirko, chudáčci pavoučci, dej ten tah dolů ..... prosím prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas vezmu z nostalgie na ruku tyto 15-ti kamenové primky, což byly v mém životě moje druhé hodinky, které jsem pravidelně nosil do roku 1972. Pouzdro je celkem zachovalé, nové sklíčko, tah který mi ležel v šuplíku ...

 

Jak již zde bylo napsáno - hodinky moc hezké, ale ten tah je k tomu jako pěst na oko. :suicide_anim: Dej tam proboha nějakou kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já toto, jak vidíte, foceno před chvílí mobilem. Mám je teprve týden, měnil jsem lunetu a přeleštil sklo, bohužel je i drobně prasklé, ale časem ho vyměním. Jen už jsem je chtěl vyvětrat....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam tieto PRIM SPORT,

zatial su v povodnom stave,

maju mierne skrabance na sklicku

ale rad by som vymenil ten osuchany otocny kruzok / je to LUNETA?/

Poradte, kde a ako sa to da zohnat.

 

Ďakujem za pomoc

 

zaciatocnik Jafurak

post-14366-089948500 1295388612.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...