Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Oběžně jsou nádheré. Pritm sporty vypadají jako po renovaci v NM. A ty diplomatky vypadají vážně super je to původní stav nebo renovace??

 

Díky :) - Igeny jsou po renovaci v Eltonu a diplomaty jsou zatím v tom stavu, v jakém jsem je před více než rokem koupil na Aukru, vypadají dobře, nicméně pro ně plánuji zařídit přinejmenším vyčištění a přetěsnění, včetně výměny sklíčka, které je tam podle mne nepůvodní a proto ho nějaký dřívější majitel musel přibrušovat, aby ho tam dostal - což na téhle fotce vidět není, ani to není vidět zběžně, ale s lupou to je vidět dobře.

post-3657-027597400 1299239004.jpg

post-3657-059948000 1299239017.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký, Posted Image v jakým rozsahu jsi nechával dělat renovaci těch Igenů?

 

Ty Igeny jsou uplne luxusni. Co mas na nich za tah?

 

Díky :) - renovace byla kompletní, všechno nové a oprava a seřízení strojku. Barvu číselníku i fontů na lunetě mi udělali podle mého návrhu, takže je to vlastně verze Apep :)

Ten tah jsem koupil v hodinářství v Modřanech.

post-3657-075533900 1299242421.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :) - Igeny jsou po renovaci v Eltonu a diplomaty jsou zatím v tom stavu, v jakém jsem je před více než rokem koupil na Aukru, vypadají dobře, nicméně pro ně plánuji zařídit přinejmenším vyčištění a přetěsnění, včetně výměny sklíčka, které je tam podle mne nepůvodní a proto ho nějaký dřívější majitel musel přibrušovat, aby ho tam dostal - což na téhle fotce vidět není, ani to není vidět zběžně, ale s lupou to je vidět dobře.

post-3657-027597400 1299239004.jpg

post-3657-059948000 1299239017.jpg

 

Ted když na to upozornuješ , tak to sklíčko vidět je . Jeho výměna by ale neměla být pro šikovného hodináře problém. I tak jsou hodinky v krásném stavu gratuluji k dobrému úlovku . Mě se tak zachovalé nepodařilo zatím ulovit. Ty Sporty vypadají , že mají barvu ciferníku na požadavek . Nechal sis míchat nějaký speciální odstín?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted když na to upozornuješ , tak to sklíčko vidět je . Jeho výměna by ale neměla být pro šikovného hodináře problém. I tak jsou hodinky v krásném stavu gratuluji k dobrému úlovku . Mě se tak zachovalé nepodařilo zatím ulovit. Ty Sporty vypadají , že mají barvu ciferníku na požadavek . Nechal sis míchat nějaký speciální odstín?

 

V Excelu jsem si zvolil barvu, pak jsem poslal print screen do Eltonu a bylo to :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...