Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

No, po pravdě s tím, co jste sem dnes nasypali se nemůžu rovnat, ale dorazily mi vydražené Igeny, takže jsem neodolal. Jsou vážně celkem zachovalé (pouzdro, cifr, ručky), s lunetou je to horší, ale i tak v reálu vypadají líp, než na fotkách. Co mě ale mate je sklíčko. Už na fotkách od původního majitele se mi zdál opticky rozplizlý přechod mezi sklem a lunetou. V reáu je to stejné. Mám pocit, že je to tvarem a výškou sklíčka - je např. vyšší, než na mým renovovaných Igenech. Tak nevím, měla původní sklíčka trochu jiný tvar, nebo že by Parexo?

post-29493-0-00421400-1387482273_thumb.jpg

post-29493-0-89178300-1387482284_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmarja to nebylo na tebe, ale sebekritika!!! Jen asi špatně vyslovená. Bohužel máš pravdu. Na modrejch se prohýbá víc. A ještě jednou sorry, já nemám ve zvyku na fóru, kde jsem kvůli koníčku na kohokoli vyjíždět, zvlášť když toho víc X krát víc než já. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šmarja to nebylo na tebe, ale sebekritika!!! Jen asi špatně vyslovená. Bohužel máš pravdu. Na modrejch se prohýbá víc. A ještě jednou sorry, já nemám ve zvyku na fóru, kde jsem kvůli koníčku na kohokoli vyjíždět, zvlášť když toho víc X krát víc než já. 

Jo tááák. No, asi před rokem jsem si koupil krásný červený Igeny, a doma jsem kolem nich brousil jak mlsnej pes a furt mi na nich přišlo něco divně- a bylo to úplně to samý, tak to mám od tý doby nějak ve voku  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, nějakej ,,krokouš", ne? To je modrý?  Nevím- lví limitku mám na tahu, ale asi ho sundám- zaslouží si taky řemen. To je peklo- nemůžu se rozhodnout.

 

Jojo, je to modročernej krokouš a moc jim sluší.

 

...nebo jsem de*il a ještě k tomu slepej? Co k tomu dodat?  :frusty:. Nicméně to sklíčko je vyšší, stačí je položit vedle sebe sklem dolů a korunky nejsou ve stejný úrovni.

 

Přesně to se mi stalo a shodou okolností taky s modrými Igeny - kompletně krásný stav a doma jsem zjistil, že sklíčko je z obyčejných nevodotěsných hodinek. Poznáš to snadno - normálně u Igenů můžeš mačkat sklíčko palcem jakou chceš silou a neprohne se. Tohle sklíčko pod palcem citelně mění tvar a bojíš se, aby neprasklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak aspon jsem zas o něco chytreji. A to jsem měl docela radost jak jsem dobre poridil. Doufam, ze jeste nezjistim, ze zbytek je taky bastl. Navic je problem ze ve svem okoli neznam rozumneho hodinare (spatne zkusenosti) tak vse posilam do Eltonu coz se dost prodrazi. Za pripadny tip na pardubicko diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to se mi stalo a shodou okolností taky s modrými Igeny - kompletně krásný stav a doma jsem zjistil, že sklíčko je z obyčejných nevodotěsných hodinek. Poznáš to snadno - normálně u Igenů můžeš mačkat sklíčko palcem jakou chceš silou a neprohne se. Tohle sklíčko pod palcem citelně mění tvar a bojíš se, aby neprasklo.

..............křup.....Ku.va   Pí.a   že jsem se na to nevy.ral   takhle nějak žejo?? Jojojo to znám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak aspon jsem zas o něco chytreji. A to jsem měl docela radost jak jsem dobre poridil. Doufam, ze jeste nezjistim, ze zbytek je taky bastl. Navic je problem ze ve svem okoli neznam rozumneho hodinare (spatne zkusenosti) tak vse posilam do Eltonu coz se dost prodrazi. Za pripadny tip na pardubicko diky.

 

Vy na Pardubicku máte nouzi o díly na sporty? :eek:  :angel:  :lol2:

Sklíčka jsou problém, ale šikovnej hodinář by ho měl na daný rozměr umět objednat z německa a vyjde cca na dvě stovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...