Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Když už tam vidím ten přesný čas na počítači, tak který je vlastně ten skutečně přesný? Před časem jsem otevřel několik webů s přesným časem, všechny se odvolávaly na atomové hodiny, ale když jsem je dal na lištu a přepínal mezi nimi, lišily se až o 7 vteřin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve věci přesného času, který je zobrazován na obrazovce mého počítače prostřednictvím internetu jsem se "dopídil" k tomuto:

 

Na serveru presnycas.cz tvrdí, že "Přesný čas na serveru je přímo získáván pomocí protokolu NTP z kořenového časového serveru s atomovými hodinami (odchylka času na našem serveru od absolutně přesného času se pohybuje v řádu milisekund). Na Vašem počítači je čas z našeho serveru zobrazován pomocí Java Apletu. Celková odchylka času zobrazeného na Vašem počítači od atomového času je závislá na kvalitě připojení k Internetu.

 

Převzato (odpapouškováno) z muzeumhodin.info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak táta přinesl z práce, kde mu slouží jako pracovní tyhle Primky - utržený perko asi, nejdou, takže servis.

Ale překvapil mě u nich ještě původní pásek, a v podstatě vše původní, moc milý!

 

 

post-14582-0-43211900-1391014091_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak táta přinesl z práce, kde mu slouží jako pracovní tyhle Primky - utržený perko asi, nejdou, takže servis.

Ale překvapil mě u nich ještě původní pásek, a v podstatě vše původní, moc milý!

 

Nechci kazit radost, hodinky urcite krasne a na pracovni vypadaji skvele. Ale pasek asi nebude puvodni - dobovy to asi ano, ale puvodni guma vypada jinak. Nema takove okraje. (ilustrativni odkaz - ne reklama: LINK navic prodano, tak snad ne proti pravidlum)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...