Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Tyhle Sporty se dělaly na zakázku pro kubánské námořnictvo na objednávku Fidela Castra a tohle je jediný prototyp který se dochoval. Můžeš být klidný, mám ho jen já :)

 

Edit: Plastová luneta by se brzy ošoupala o korálové útesy. To dá rozum.

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle Sporty se dělaly na zakázku pro kubánské námořnictvo na objednávku Fidela Castra a tohle je jediný prototyp který se dochoval. Můžeš být klidný, mám ho jen já :)

 

Edit: Plastová luneta by se brzy ošoupala o korálové útesy. To dá rozum.

Tuším, že Straspola touto odpovědí neuspokojíš!  :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle Sporty se dělaly na zakázku pro kubánské námořnictvo na objednávku Fidela Castra a tohle je jediný prototyp který se dochoval. Můžeš být klidný, mám ho jen já :)

 

Edit: Plastová luneta by se brzy ošoupala o korálové útesy. To dá rozum.

Jeronimo, tos přehnal. Kdyby existoval jen jeden prototyp, měl by ho Staník, případně Docent Tečka  :lol2:  tak pověz, co Ti tam tak pěkně páslo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opticky luneta sedí na pouzdře krásně, ale má o nějakou desetinku menší průměr a kov neumožní docvaknutí jako u plastu. Lunetka má vymezení drátkem jako u Igenů. Původ je z nějakých swiss vintage potápek. Ale můžu vám říct, že na živo hodinky vypadají uplně jinak (dospěleji) i lépe než na fotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opticky luneta sedí na pouzdře krásně, ale má o nějakou desetinku menší průměr a kov neumožní docvaknutí jako u plastu. Lunetka má vymezení drátkem jako u Igenů. Původ je z nějakých swiss vintage potápek. Ale můžu vám říct, že na živo hodinky vypadají uplně jinak (dospěleji) i lépe než na fotkách.

Pokud je to jen nějaká desetinka,nebyl by problém to trošku zvětšit,aby tam pasovala /za předpokladu,že ten drátek lunetu pak přidrží na pouzdře/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to jen nějaká desetinka,nebyl by problém to trošku zvětšit,aby tam pasovala /za předpokladu,že ten drátek lunetu pak přidrží na pouzdře/.

Určitě bych úpravu zvládl i doma, pak už by to bylo jen o průměru drátku. Ale pouštět se do toho asi nebudu.

 

Pěkně, pěkně!! Líbilo by se mi, kdyby se někde po světě našla kovová  luneta co tam pasuje. Ty hodinky to zvedlo o několik úrovní výš. Kdyby něco takového nabízel Elton, budou mít z renovací dvojek podobný trhák jako z Igenů.

Možná máš pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych úpravu zvládl i doma, pak už by to bylo jen o průměru drátku. Ale pouštět se do toho asi nebudu.

 

Možná máš pravdu.

No je to  dost povedené. Je to  myslím pro nás zoufalce dost dobrý důvod pro cestu do Švajcu a  začít tam po bazarech shánět vintage lunety .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to  dost povedené. Je to  myslím pro nás zoufalce dost dobrý důvod pro cestu do Švajcu a  začít tam po bazarech shánět vintage lunety .

To asi né. Ale pravda je, že swis made mě rajcuje víc než made in cezechoslovakia.

 

Bral bych to jako výzvu pro NMnM...   :smoke:

Nestraš.... :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=b5EAEDi0LOU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...