Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

a dnes mám na ruce tyhle krásky...jak je vidět podle stavu ručiček, stará láska to není :-)....škoda, protože jinak jsou v docela ucházejícím stavu

 

Nauč se zmenšovat fotky /ideálně 600x800/,jinak Ti je admin smaže.Sorry za OT.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkej řemínek, kde se dá sehnat?

 

Podle mně je to normální strap z Mavexu, cena kolem 100 (spíš méně), mají ho i ve více barvách. Není to můj styl, ale za ty peníze rozhodně dobrý kup.

 

http://www.mavex.cz/reminky.htm

 

Na fotce mají trochu jiné, ale jednou jsem jeden koupil a bylo tam tohle bílé vyšité logo, ne kožené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem je našel na blešáku, stály 1800,- řekl jsem mu, že se rozmyslím, v pondělí jsem mu volal, že je beru. Ta doba do dnešního rána byla pro mě nekonečná. Když je člověk vezme do ruky, musí je mít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem je našel na blešáku, stály 1800,- řekl jsem mu, že se rozmyslím, v pondělí jsem mu volal, že je beru. Ta doba do dnešního rána byla pro mě nekonečná. Když je člověk vezme do ruky, musí je mít...

 

 

Rozumím.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem je koupil u hodináře, (nebaví mě přetahovat se na aukru).

 

Mám doma podobné, tedy lesklý ciferník, sešedlé indexy, přitom ručky s hezkou výplní.

Jsou rozebrané na vyčištění, abych učinil smyslu vlákna zadost, dal jsem si je na ruku :)

post-6998-036032600 1286300654.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma podobné, tedy lesklý ciferník, sešedlé indexy, přitom ručky s hezkou výplní.

Jsou rozebrané na vyčištění, abych učinil smyslu vlákna zadost, dal jsem si je na ruku :)

 

Nenašel by jsi, prosím, ve své bohaté (tuším) součástkové základně minutovou ručičku na PS1? Ta moje má popraskanou luminiscenční vrstvu (na fotce je to vidět) a nenapadá mě způsob, jak by to šlo opravit. Najivně jsem si myslel, že je to fosforem jen natřeno, jenomže ono ve skutečnosti je to výřez, fosforem vyplněný ... jinak vzpomínám na Tvá slova: "...ony se časem někde objeví..." Upraveno uživatelem orlando1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje má popraskanou luminiscenční vrstvu (na fotce je to vidět) a nenapadá mě způsob, jak by to šlo opravit. Najivně jsem si myslel, že je to fosforem jen natřeno, jenomže ono ve skutečnosti je to výřez, fosforem vyplněný ... jinak vzpomínám na Tvá slova: "...ony se časem někde objeví..."

 

Barva na ručičky jde nanést poměrně snadno. Z ručičky se vylopnou a zespoda se natře, ona pak bude sama držet. Jen je potřeba namíchat pastu správné konzistence. Většina hodinářů by to měl zvládnout. Nějaké mají v Mavexu, dovážejí je z Německa. Dají se koupit i u nás, ale teďka nemohu najít odkaz.

Rozhodně bych doporučil naučit se tuhle činnost, dají se pak hezky opravovat ručičky a při troše odvahy i ciferníky.

 

Edit: Tady je ten odkaz, mají čtyři odstíny. Na Sporty bych doporučil nažloutlou nebo přírodní (to nevím, co ve skutečnosti je).

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadáš jako šikovnej člověk, zkus to sám, fakt to není problém. Chce to nějaké pokusné ručky nebo si to prostě na něčem zkusit. Jinak si na to raději založ nějaké vlákno zvlášť, tohle bych už neplevelil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...