Jump to content

Jaké Primky máte právě na ruce?

Recommended Posts

Tak jsem pri dnesnim narizovani zjistil, ze jsem slepej a kdybych mel chtit rozlustit datum, tak si ho uz snad musim vyfotit a zvetsit.
060933e8812f7988ea94d6e3df5c564a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdárec,   je tu sice vlákno s fotogtafiemi hodinek, které mají právě lidé na ruce, nicméně to je pro všechny značky, chybí něco určeného jen pro hodinky Prim. Takže sem můžete dávat fotografie Primek,

Dnes byl den jako stvořený

No a dnes do lesa na houby:  

Zkouším prolomit ledy mezi mou hlavou a Primkama...už poněkolikáté...možná to ještě zkusím s ocelovýma, ale nevím nevím...vždycky když vidím @ATOM fotky-mam chuť nějaký primky nosit, ale asi to neumím :(

IMG_20210319_082828.jpg

@ATOMby mohl dělat promo fotky pro Elton, pěkné kompozice, ostré barvy, radost pohledět. To je zákeřnost těch upravovaných fotek - člověk je pak zklamaný, že to v reálu není ono...

McDonald reklama jídlo – G.cz

Pěkná fotka i hodinky, mně by z toho vylezly mnohem méně živé barvy - zkušenost :) Prostě to takto neumím vyfotit a v reálu stejné hodinky (ne tyto konkrétní) často jsou za očekáváním která mám podle fotek místních mágů...

Abych jen neplkal ,tak jsem nazul pavouky, které tady už dlouho nebyly - dle mého jedny z TOP5 Primek všech dob...ale když byl zrovna ten fotogenický čas, akorát s natočením data jsem se mohl ukroutit...

První fotka jak ji na automat vyfotí mobil - takto reálně působí na ruce... druhá je stejná fotka, akorát jsem na mobilu pohnul s barvou a ostrostí (ani nevím co jsem dělal prostě jsem šoupal s nastavením zleva doprava až to vypadalo výrazněji) - hned je to živější a plastičtější - bohužel to tak krásné v reálu není a to je mám fakt rád :) Prostě neumím fotit a už ani nevěřím fotkám na fóru - už jsem se několikrát spálil na tom, že jsem byl nabažený pohledem na fotky a pak musel hodinky prodat zklamáním nad realitou (Seiko Monster) :)

image.thumb.png.0a8cb7fa8c46385037afc506564a476e.png

image.thumb.png.8fc7a6c1dac8931ede4e3b922c4f3171.png

Máš je pěkné a asi nejvíc ti závidím, že sis našel jedny, které poctivě nosíš a jsi spokojený. Jednou si tví vnuci budou moct říct, tyto nosil děda - parádní hodinky - a co fotek nám po něm zbylo... Po mně zůstane maximálně konvult více, nebo méně kvalitních hodinek, které potomci rozprodají - ale nic s čím by si mě mohli spojit...

A tímto si dávám veřejný závazek, že do 50 chci být OWG 🤨 

No a to je přesně ta fotka jako s vyretušovanou kočkou na obálce časopisu. Nepřirozeně zjasněný tah na zastíněné straně  (vč. roštu, který to částečně slíznul taky), syté barvy, kontrast, atd. Kolikrát já jsem se blbec snažil udělat si taky pěknou fotku Humbert - že se doma pochlubím jaké mám parádní časostroje - manželka kroutila hlavou jak dlouhé minuty nastavuji ruku do různých úhlů a chytám správné světlo, ale stejně to nebylo ono, holt realita je jinde. Když jsem jí nakonec ukázal výsledek tak jen znuděně řekla: "no tak sis pohrál, pěkné no" - žádná chvála nepřišla :). Jednou jsem fotku taky trochu "dolepšil" ale konstatování, že tyto vypadají na fotce líp než v reálu, vlastně taky ničemu nepomohly, spíš naopak. Takže na to už kašlu...

Edited by Snekofon

Prestige? to este existuje? pouzival som ich, ked som hraval tenis na antuke ;)