Přejít na obsah

Vídeň


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Esli bude hezky, nevynechej určitě Schonbrunn, bludiště a výbornou ZOO. Jinak jako Bandi .. od začátku Karntner Strasse až po sv. Štěpána (či čí je to katedrála) je asi 5 hodinářství, přičemž když pak u té katedrály uhneš doleva, jsou tam další 4 .. k vidění všechno od "konfekce" až po Vacherona a PP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tam před dvěma lety na výstavě van Gogha a doporučuji on-line nákup vstupenky.

Vcházíš pak zvláštním vchodem.

Ušetřilo mi to tak dvě hodiny čekání na vstupenku.

Fronta byla dvakrát kolem sochy Franty Pepi Jedničky :smile_anim:

 

edit.link Online Shop

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nechci plevelit novým vláknem, ale o víkendu plánuju cestu do vídně (nebo někam poblíž) za nákupy oblečení a netuším, jak se tam nejlíp dostat z Prahy. CZ dálniční známku mám, ale nechce se mi kvůli pár kilometrům po jejich dálnici kupovat ještě jednu známku. Netušíte někdo, jestli se dá nějak rozumně do Vídně dostat bez známky, nebo je to nesmysl a nemá cenu to vůbec řešit? Kde je pak případně nejlepší koupit známku, na nějaký jejich benzínce?

 

Díky za jakýkoliv rady a tipy :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Známku můžeš koupit třeba v Praze v Autoklubu v Opletalce. Jinak na benzínkách v ČR skoro kdekoliv ve směru na Rakousko.

Bacha, i přes Mikulov je dneska před Vídní dálnice a dálnice jsou i Vídeňský obchvaty. Takže to radši neriskuj.

 

Jinak jak se tam dostat... mně vychází nejlíp Praha-Brno-Mikulov-Vídeň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...