Přejít na obsah

Tag Heuer Carrera - poraďte začínajícímu


Džanek

Doporučené příspěvky

Přidám jednu zkušenost. Dnes jsem si udělal výlet do Prahy, abych navštívil klenotnictví Dušák - jak tady všichni odkazují - aby seřídil moje Carrery. K mému překvapení mně sdělili, že Tag Heuer neservisují, neseřizují - prostě nic. Prý je vlastně ani nemůžou otevřít, no ale hlavně, že je tam prodávají.

Proto bych chtěl zdejší uklidnit, když se tady náhodou někdo ozve např. o ověření pravosti, seřízení, čištění apod. Tag Heuer a je Vámi odkázán k Dušákovi, tak NENI TO PRAVDA ! U Dušáka s touto značkou nepořídíte.

 

No ale k mému problému - potřebuji je seřídít hlavně proto, že se hodinky za noc opozdí cca o 35 sekund. Je mi jasné, že u mechanik je to vlastnost, ovšem 35s za noc je už hodně.

 

Tak snad pořídím v Brně u Hanáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po konzultaci s hodinářem Hanák v Brně mně bylo sděleno, že při tomto opoždění je již problém s nátahem a bude nutný servis. Po sdělení částky, která bude za tuto opravu, jsem ihned kontaktoval člena tohoto fóra ,,Mrakodrap,, od kterého jsem hodinky koupil.

 

A tady, pokud admini dovolí, bych chtěl veřejně poděkovat členovi, který si říká Mrakodrap !

 

Ještě jsem se nesetkal s takovým přístupem k vzniklému problému, který nastal, jakou mi prodejce Mrakodrap předvedl. Okamžitě mi nabídl spolupodílení finacování servisního zásahu. Dohodnutá částka s prodejcem, mně pak během pár minut přišla na účet !!

Jde vidět, že tomuto člověku opravdu na hodinkách záleží a není mu lhostejné, co se dále děje s hodinkami, které prodal.

Proto se velmi rád opět k tomuto prodejci vrátím, při nákupu dalších hodinek !

 

Ještě jednou děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak po konzultaci s hodinářem Hanák v Brně mně bylo sděleno, že při tomto opoždění je již problém s nátahem a bude nutný servis. Po sdělení částky, která bude za tuto opravu, jsem ihned kontaktoval člena tohoto fóra ,,Mrakodrap,, od kterého jsem hodinky koupil.

 

A tady, pokud admini dovolí, bych chtěl veřejně poděkovat členovi, který si říká Mrakodrap !

 

Ještě jsem se nesetkal s takovým přístupem k vzniklému problému, který nastal, jakou mi prodejce Mrakodrap předvedl. Okamžitě mi nabídl spolupodílení finacování servisního zásahu. Dohodnutá částka s prodejcem, mně pak během pár minut přišla na účet !!

Jde vidět, že tomuto člověku opravdu na hodinkách záleží a není mu lhostejné, co se dále děje s hodinkami, které prodal.

Proto se velmi rád opět k tomuto prodejci vrátím, při nákupu dalších hodinek !

 

Ještě jednou děkuji!

 

 

palec nahoru Mrakodrape :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji velmi sympatickému uživateli ,,mrakodrap,, od kterého jsem dnes koupil Tag Heuer Carrery !

Hodinky jsou opravdu krásné - mám z nich radost. Ještě jednou díky za bezva obchod.

 

Nádnheraaa! Gratuluji ke koupi, ať po seřízení dělají jenom radost!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, nejsem sice zastáncem ocelového tahu na hodinkách, ale když jsem měl na ruce carrery s orig. tahem, nebylo to zas tak špatné.

Proto se chci zeptat, kde koupit originální tah na carrery?

Procházel jsem ebay atd. a nenašel jsem. Snad mně někdo poradí.

post-9464-054383500 1296292296.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...