Přejít na obsah

Tag Heuer Grand Carrera


RastikRastik62

Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

sem tu novacek. Chi koupit Grand Carrera Calibre 6 RS - hnedý ciferník, hnedá kuže. Chci poradit jestli to jsou dobré hodinky, a jestli nekdo ví, či v té cenové kategorii se dá neco lepší koupit. Mám na ne slevu 20%. Je tam asi ETA ale nevím jaká a jestli nejsou treba lepší za tu cenu nejaké ty Omegy. Mel sem predtým vybrané Link Calibre 6 ale když sem videl tyhle s kuži tak neni o cem. Mam totiž problem, že jsem hodne hubeny a nemuzu mit neco vetšiho jak 40mm.

 

Diki za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nováčikom som tu prakticky aj ja, no nemyslím, že veľmi prestrelím ak napíšem: skvelý výber, nádherné hodinky - dokonca aj farebná konštelácia je mimoriadne zaujímavá. Ohľadom kvality myslím že taktiež nie je o čom - vo vnútri tiká C.O.S.C certifikovaná ETA, takže ak máte dostatok finančných prostriedkov a možnosť uplatnenia 20% zľavy....neváhal by som ani sekundu. S pozdravom, Pišta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Včera jsem dostal nabídku na koupi těchto nádherných Grand Carrer Tag Heuer CAV511A.FC6225. Hodinky jsem měl na ruce a vážně mě uchvátily na tolik, že asi mé nedávno koupené Carrery půjdou do světa.

post-9464-025952400 1289030501.jpg

Upraveno uživatelem Džanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dostal nabídku na koupi těchto nádherných Grand Carrer Tag Heuer CAV511A.FC6225. Hodinky jsem měl na ruce a vážně mě uchvátily na tolik, že asi mé nedávno koupené Carrery půjdou do světa.

 

Pokud se budes zbavovat Carrer, tak dej vedet:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dostal nabídku na koupi těchto nádherných Grand Carrer Tag Heuer CAV511A.FC6225. Hodinky jsem měl na ruce a vážně mě uchvátily na tolik, že asi mé nedávno koupené Carrery půjdou do světa.

 

Nadhernej kousek, ale ja bych pockal na Calibre 1887.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...