Přejít na obsah

Grand Carrera


Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

sem tu novacek. Chi koupit Grand Carrera Calibre 6 RS - hnedý ciferník, hnedá kuže. Chci poradit jestli to jsou dobré hodinky, a jestli nekdo ví, či v té cenové kategorii se dá neco lepší koupit. Mám na ne slevu 20%. Je tam asi ETA ale nevím jaká a jestli nejsou treba lepší za tu cenu nejaké ty Omegy. Mel sem predtým vybrané Link Calibre 6 ale když sem videl tyhle s kuži tak neni o cem. Mam totiž problem, že jsem hodne hubeny a nemuzu mit neco vetšiho jak 40mm.

 

Diki za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj nazor:

- uvedene hodinky ako take sa mne osobne zdaju malo nadcasove

- uvedene hodinky chces navyse hnede, co je spolu s horeuvedenym uplne nestandardna kombinacia a ako uz bolo povedane, k malocomu sa bude hodit

 

- cenovo je to kategoria cca 2700 Eur a v tejto cene najdes rozhodne vela zaujimavych kuskov od roznych vyrobcov. (napriklad aj tebou spominane Omegy, navyse s COSC http://www.cosc.ch/ )

 

Tymto ta samozrejme nechcem odhovarat od kupy TH (ja som skalny fanusik tejto znacky), len chcem povedat, ze trosku sa tu porozhliadni, precitaj "par" diskusii, a tak po mesiaci az dvoch budes mat viac jasno, ak ti ta kupa teda neponahla :)

 

Doplnok: Aby som ti hned na uvod zamotal hlavu, tak napriklad ja by som v tej cenovej kategorii radsej zobral tieto :)

 

OMEGA DE VILLE PRESTIGE Small Seconds Coaxial 4813.40.01

OMEGA DE VILLE PRESTIGE Small Seconds Coaxial 4813.50.01

OMEGA DE VILLE PRESTIGE Small Seconds Coaxial 4813.30.01

 

v tomto poradi podla farby :)

(pre blizsie info pouzi Google)

Upraveno uživatelem TomAnt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...