Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

@Horhe Kočka je skvělé zvíře 🙂 znám ale několik lidí, co mají alergii (včetně mého bratra) a buď to ani nezkoušeli (protože by se udusili) a nebo musela jít kočka dříve nebo později z domu... Možná je pravda co říkají kluci, pravda ale taky je, že kdybys to po čase musel vzdát, vůči tomu zvířeti je to unfair 😕  Kočka není jako pes, u něho to poznáš hned, ale i kočky si zvyknou na svého pána (přesněji tedy sluhu 😄 ) a hlavně na svoje teritorium.

Co jsem se bavil s alergologem, neléčená (nebo v tomto případě neustále udržovaná) alergie vede často ke vzniku astma...

Toto ale asi nechceš slyšet...

Upraveno uživatelem Navros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Navros napsal:

@Horhe Kočka je skvělé zvíře 🙂 znám ale několik lidí, co mají alergii (včetně mého bratra) a buď to ani nezkoušeli (protože by se udusili) a nebo musela jít kočka dříve nebo později z domu... Možná je pravda co říkají kluci, pravda ale taky je, že kdybys to po čase musel vzdát, vůči tomu zvířeti je to unfair 😕  Kočka není jako pes, u něho to poznáš hned, ale i kočky si zvyknou na svého pána (přesněji tedy sluhu 😄 ) a hlavně na svoje teritorium.

Co jsem se bavil s alergologem, neléčená (nebo v tomto případě neustále udržovaná) alergie vede často ke vzniku astma...

Toto ale asi nechceš slyšet...

No já už jsem to asi vzdal, nechci riskovat, že si na to nezvyknu a musel bych ji dávat pryč.

Každopádně mám navíc škrabadlo a kočičí záchod, za čokošku a odvoz v Liberci, kdyby někdo chtěl...

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, Navros napsal:

Stromek je neodolatelné lákadlo. Ulovit baňky, naládovat se jehličím, vylézt co možná nejvýš a číhat.

 

Copak jehličí a ozdoby, to by ještě šlo. Ale už poněkolikáté spojuju překousaný kabel od světýlek, té naší bestii to nějak zachutnalo ☠️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...