Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Kuci, krapet offtopic. Dva sousedi maj kocky a jak mam tydle zvirata celkem rad, fakt me vytaci, ze jsou tu obe peceny vareny na zahrade a se*ou mi do travniku. Jasne, teorii o tom, ze kocky do travy nekalej, znam, ale tyhle to fakt delaj. Libi se jim nase mistni dzungle a fakt, ze tu mame 2 kosi hnizda s malejma, a spoustu ptaku. Driv korzovaly po okolnich zahradach, ted uz jsou v podstate jen u nas.

 

Za poslednich 14 dni tu sbiram 2-4 hovna denne z travy, protoze fakt nechci klickovat pri chuzi travou naboso, hledam zpusob, jak kockam zamezit ve vstupu. Rusicky mam uz vyhlidly, ale stojej nesmysl, tak me napadlo, jestli netusite jinej zpusob.

 

Obe kocky jsou domaci zvirata, ale pres den jsou pusteny venku. Sousedi je samozrejme zavirat na celej den nebudou. Jsem z toho trochu nestastnej.

 

Dik.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delaj se i pachove odpuzovace, ale moc to asi nefunguje... Mozna to bude znit divne, ale sanci bych videl poridit si na zahradu pro sousedovic kocky minipiskoviste... = proste kocici zachod... Vetsi plastovou bednu s piskem a uvidis, kocky kdyz na to prijdou, tak nebudou chtit chodit jinam... Nekam umistit pekne do rohu zahrady a kockam ukazat, ze tam je... (Z vlastni zkusenosti, kdyz jsme staveli, mohli nase chodit kamkoliv, ale fakt s.aly jen do pisku, proste se jim s tim dobre pracuje a maj to rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obe kocky maj svuj hajzlik doma, ale venku je to bavi ocividne vic :). Tvl, este si sem budu davat vlastni kockolit :D.

 

Jinak mame plastovy piskoviste, kolem kteryho se vochomejtaj furt. Uplne mam strach rozhrabnout pisek, co tam najdu ;).

 

Edit: Aby to nevyznelo spatne - jsem rad za kazdou radu, diky.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci, krapet offtopic. Dva sousedi maj kocky a jak mam tydle zvirata celkem rad, fakt me vytaci, ze jsou tu obe peceny vareny na zahrade a se*ou mi do travniku. Jasne, teorii o tom, ze kocky do travy nekalej, znam, ale tyhle to fakt delaj. Libi se jim nase mistni dzungle a fakt, ze tu mame 2 kosi hnizda s malejma, a spoustu ptaku. Driv korzovaly po okolnich zahradach, ted uz jsou v podstate jen u nas.

 

Za poslednich 14 dni tu sbiram 2-4 hovna denne z travy, protoze fakt nechci klickovat pri chuzi travou naboso, hledam zpusob, jak kockam zamezit ve vstupu. Rusicky mam uz vyhlidly, ale stojej nesmysl, tak me napadlo, jestli netusite jinej zpusob.

 

Obe kocky jsou domaci zvirata, ale pres den jsou pusteny venku. Sousedi je samozrejme zavirat na celej den nebudou. Jsem z toho trochu nestastnej.

 

Dik.

 

Vezmi svoje hovno a hoď ho sousedovi na trávník. On už pak něco vymyslí sám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...