Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Marty89 napsal:

To je pravda, ale když zařvu, tak najednou nechá všeho a mizí z dohledu :D

To jo, furt musíme být nad nima. Ale peršan, to je něco jako čau čau u psů, trošku dominantní a trošku svéhlavý, tam to nechce moc řevu. Ale poslechne občas i na dobré slovo, ale je s tím sraní jak s děckem :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Marty89 napsal:

Ale ten peršan musí dát zabrat, co se péče o kožich týče, ne?

Jj, dvakrát denně česat a za chvíli bys mohl znovu. O to se stará paní, baví jí to. A občas /jednou za 5-6 měsíců/ vykoupat a fénovat, ale naštěstí to snáší taky dobře od mala. Ale po výstavách s ním jezdit nehodláme.

PS sorry za neostrost, občas se to blbě fotí. Oba po vyčesání.

 

 

IMG_20200715_114659_962.jpg

DSC_0030_2.JPG

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Marty89 napsal:

To já to vyčesávání hrozně flákám. Ale u ragdollů většinou nedochází k zacuchávání a dredům. Dneska jsem vyčesával po dlouhé době. :D

JJ, to je ta výhoda. Peršan se trochu zpotí a hned se ti zacuchá s dredovatí. Těch kartáčů, co už jsme vyzkoušeli...Ale teď máme nějaký z Německa přímo na peršany, že to i trochu zastříhává. Je dobrý, ale Bubík si na něj musí zvykat, ale zas to má jakžtakž výsledky...

 

DSC_0027_2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Marty89 napsal:

Já mám hřeben Furminator a ten teda bere hodně chlupů, ale nesmí se to přehánět. Max 20 minut, 1-2x týdně.

Dle ženy máme toto:

https://www.zoohit.cz/shop/psi/pece_strojky/kartace_hrebeny/kartace/607488

https://www.zoohit.cz/shop/psi/pece_strojky/kartace_hrebeny/kartace/523637

 

+ normální kovový hřeben pana závěr. To prostříhávání se dělá tamax dvakrát za týden a krátce a panastupuje ten kovový hřeben, který se i Bubíkovi líbí 😃. U nás je to cca 2x5 minut každý den v kombinaci všeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...