Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Máme jen jednu číču, ale i tak má dva velké otevřené záchody. Obejde si oba, vybere kam si přidřepne. Stelivo musíš vyzkoušet. Ta naše třeba nemá ráda Catsan, granule jsou velké .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš zkusit třeba Zverlit - dělá se v různých podobách jemný, superjemný, hrubý a mimo jiné i " parfémovaný ". Je sice maličko dražší - 10 kg za 169kč, ale chodí nám na něj už druhá kočka a bez problémů. Když bylo něco vedle, tak většinou z hrabání, když byla toaleta moc plná, takže tak 3-4 cm pod okraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme jen jednu číču, ale i tak má dva velké otevřené záchody. Obejde si oba, vybere kam si přidřepne. Stelivo musíš vyzkoušet. Ta naše třeba nemá ráda Catsan, granule jsou velké .

Používám Kočkolit Cats Best Originál,je fakt že od té doby co jsem jej vyměnil mi potvora přestala zahrabat. Pro menaopak veliké plus,že můžu vyhazovat rovnou do WC


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Juraj11 napsal:


Používám Kočkolit Cats Best Originál,je fakt že od té doby co jsem jej vyměnil mi potvora přestala zahrabat. Pro menaopak veliké plus,že můžu vyhazovat rovnou do WC


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak třeba zkus dva záchody a do každého jiné stelivo. Uvidíš kam bude chodit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba zkus dva záchody a do každého jiné stelivo. Uvidíš kam bude chodit .

Na to bohužel nejsou prostory,dříve jsem používal Tigerino parfemovane,ale to mi hrozně vynasela
Člověk si prostě nevybere. Zatím zkusíme koupit větší WC a uvidí se.
Díky všem za rady


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Murphy97 napsal:

jednou by mi nejake zvire vlezlo do kastrolu, zalil bych ho rovnou vodou, osolil, priklopil a otocil knoflikem

Tak určitě 😄

věř tomu, že by jsi nestihl ani ty dva kroky ke sporáku, tuhle fotku považuji za zázrak 😄 ví, že na linku nesmí, takže jak se něco šustne, je pod židlí

faktem je, že předchozí kocourek věděl, že tam nesmí a za 10 let ho to od vysvětlení ani nenapadlo, i když na lince ležela játra - natahoval se z podlahy, ale nahoru nešel. tahle bréca si z nás zatím dělá dobrý den 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Murphy97 napsal:

@Irwinek ber to s nadsazkou, taky jsme meli z nejakych duvodu dve kocky doma...

Pravdou je, ze i kdyz si tohle nedovolily, tak nastupce jiz nemaji a u nas mit nebudou. Nesnasim, kdyz je doma nekdo vic palicatej a panovacnej nez ja 🙂

 

Klídek 😄  Považuji Tě za normálního (tedy až na ten chronobundus, ale bez něj to ut nejde 😄 )

Tak to si povíme za pár let 😄 ještě budeš rád, když Tě nějaká kočka vezme na milost a nechá Tě u sebe ve Tvém bytě bydlet 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, straspol napsal:

Řeším podobnou potíž, a netuším, že takové granule existují, hodil bys prosím odkaz? 

Ted koukam ze je to jen deodorant, nicmene nase kocka to temer vyzaduje, vzdycky kdyz vycistim zachod tak trochu nasypu na vrchni vrstvu.

Kdyz to tam nedam, tak se kocka v tom kockolitu vetsinou prehrabuje a nevi kam si drepnout ;)

https://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/deo_pohlcovace_zapachu/509644

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...