Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, OndraPod napsal:

Mainska myvali

díky, myslel jsem si to. Nádherná!

Měli jsme jednu mývalí kříženou s evropskou a ta byla jak pes, pořád u nohy, na klíně, když jsem dělal venku, tak mě hlídala a sledovala. Hrozně príma. Bohužel jsme o ni přišli. Teď máme její ségru a ta se zas nemazlí, teda, nemazlí se když chcem my :lol2: jinak je to šelma, lovec, furt by někde chytala myši a bůhví jakou havěť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k te inteligenci, tohle je prvni kocka co znam, co nereaguje na laserove ukazovatko.

Kdyz jsem to na ni parkrat zkousel, chvili ho sledovala, pak se podivala na mne, na svetylko a pak zustala bez hnuti koukat na mne s vyrazem "To si jako myslis ze se budu honit za nehmotnym bodem?"

Na pericko na vlasci ale reaguje okamzite ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolas, tak ti jsou nádherní. Já sice už jednu mainku mám a říkal jsem si, že jedné kočky je dost, ale když koukám na ty tvoje přírustky, tak snad pořídím ještě jednu :)

Upraveno uživatelem Rob2805
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Rob2805 napsal:

rolas, tak ti jsou nádherní. Já sice už jednu mainku mám a říkal jsem si, že jedné kočky je dost, ale když koukám na ty tvoje přírustky, tak snad pořídím ještě jednu :)

Děkuji, rodičům se vyvedli, ale jednou stačilo a žádné další už nehrozí, přišel už o kulky. Trochu mi ho bylo líto, ale nešlo to s ním vydržet.

před 4 minutami, Irwinek napsal:

No, když si vezmu, že záchůdků by mělo být víc než koček, tak by mne zajímalo, jestli Ti doma ještě zbyla nějaká podlaha 🙂

ale jsou nádherný 🙂

Máme teď 3, vypadá, že to stačí, ale jako stelivo je všude teď, ale tak na konci února už bude opět klid doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...