Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Takhle byly dneska nastoupeny pred ubykacemi k podani hlaseni.

Sablonu jsem si od oka namaloval na papir a pak na polystyren obkreslil.

Diky za otoceni fotky, takto nastoupeny jeste nikdy nebyly, ten vpravo je divokej, chodi se k nam nazrat a vyspat a vylezet zraneni, furt se nekde pere. Druhej je polodivokej, takze se nepere a jen nas vyuziva 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tomsn napsal:

Nemáte někdo zkušenosti se škrabadly od WoodKocoura nebo RaJen Pets?

Zvažuju pro číču koupit něco lepšího do obývacího pokoje.

Díky Tom

Jestli myslis ty jejich kockostromy, tak mi prijdou silene predrazeny, ale to je asi realitivni.

Kazdopadne sem se u nich inspirova jeden sem postavil cca 5 let zpatky, vyslo to na cca na 3.000,-  ;)

 

Samie_IMG_6441.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, OndraPod napsal:

Jestli myslis ty jejich kockostromy, tak mi prijdou silene predrazeny, ale to je asi realitivni.

Kazdopadne sem se u nich inspirova jeden sem postavil cca 5 let zpatky, vyslo to na cca na 3.000,-  ;)

 

 

Jo tak to vypadá super 🙂 jenže nejsem takovej talet na dřevo jako ty a v centru Brna ani nevím jak bych realizoval :D

Ale jak se na to tvoje dívam tak by ses tím asi mohl taky živit čoveče... :D nechceš mi taky nějákej udělat ? :D:D

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt ze kdybych pocital praci, tak to bude o hodne vic :D

Ale fakt to neni nic sloziteho, kdyz ma clovek material a prostor, ja jsem pouzil vetve z tresne krterou jsme pokaceli.

BTW kdybych za to dal 20.000,- tak bych byl asi pekne nastvanej, protoze ze zacatku to pro ne byla uzasna atrakce, ale ted zeje strom vetsinou prazdnotou. Obcas ho pouzijou jako zebrik, aby se dostali na okno a mainka se zasiva nahore v kosiku, kdyz prijde navsteva nebo je vyplasena z bourky, nebo ma dostat leky a schovava se tam prede mnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo 20 tak mi to zas tak nevadí asi... jenže ta realná cena je teď u nich kolem 50... což už mi opravdu příjde moc.. 🙂

Já prozatím domů koupil todle:

https://www.tectake.cz/kocici-skrabadlo-gismo-800740-403328?gclid=CjwKCAjw9MuCBhBUEiwAbDZ-7qLCG3VVUGI5Fesd4q8dZ3p8WXPiUkgaWu2dQWZCifSwZI_cBxiQ6BoCTOgQAvD_BwE

A pak nějáké dva válce po 3 a 4 tisících :D

Jen sem chtěl ještě do obývacího pokoje něco robustního a pěkného.. 🙂

BTW mám jen jednu malou kočku (7 let už má ale je drobná :-)) co jsem dědil po smrti máti od přítelkyně v říijnu 😕

Tak se hold přestěhovala z Považské Bystrice z domu... ten teď zeje prázdnotou a je součástí dědického řízení... do Brna do bytu 4+1 (178m2) v centru... moc nadšená z toho ze začátku nebyla.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...