Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Jinak shanime novou kocicku, kdyby nahodou nekdo vedel o zelvovinovy myvalce idealne s papirama(ale neni nutne podminka).
Meli jsme jednu zamluvenou, ale bohuzel to nevyslo, respektive se pani rchovatelka rozhodla ze ji necha na chov nekomu jinemu

Bez PP nebrat, jedině by byla z útulku nebo zachráněná, podporovat množírny nechceš. Jestli máš fb tak je tam skupina Mainska mývalí kočka kde je dost chovných stanic. My máme z BillAndCoo což je stanice manželky jednoho místního člena (starous). Jestli mají želvičky teď nevím ale na FB nějaký stanice měly.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, ragu napsal:


Bez PP nebrat, jedině by byla z útulku nebo zachráněná, podporovat množírny nechceš. Jestli máš fb tak je tam skupina Mainska mývalí kočka kde je dost chovných stanic. My máme z BillAndCoo což je stanice manželky jednoho místního člena (starous). Jestli mají želvičky teď nevím ale na FB nějaký stanice měly.

To samozrejme nechci, myslel sem treba nekoho z fora, nebo se nekomu muze neplanovane spustit mainka s papirama s bezpapirovou apod.

Ja projel cely tenhle seznam http://www.mainskamyvali.info/seznam-chovatelu.html, ale vetsina lidi ted asi jede pred FB(ktery nemam). Bohuzel vsechny co by se mi libily byly zamluvene.

A ta co jsem si zamluvil ja nevysla :(

Budu hledat dal...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Moty napsal:

držte se, každá taková nečekaná ztráta bolí, máme na zahradě už 4 hroby😥

Diky!

Ja jsem vedel ze to jednou prijde, protoze mela ledviny spatny od malicka, byla na diete a Renavastu, ale stejne to prislo strasne rychle a necekane :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...