Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Nemáte někdo tip na kotě, kocourka, v Praze nebo středních Čechách? Já rozdal svůj kočičinec do dobých rukou, nechal si jen jednoho zrzka a ten po půlroce zmizel... Zahrada je bez kočky osiřelá.

Edit: @Klotzman smutný... koukám že budeš taky shánět kotě. A to je těch 17 let vlastně fajn věk,  pejskaŕi to prožívají v průměru ještě častějc :(

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo tip na kotě, kocourka, v Praze nebo středních Čechách? Já rozdal svůj kočičinec do dobých rukou, nechal si jen jednoho zrzka a ten po půlroce zmizel... Zahrada je bez kočky osiřelá.

Zena rikala ze v libcicich nekdo u veterinare nabizi kotata, chces kontakt?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Klotzman napsal:

Já vim, že 17 je krásnej věk, ale stejně. Během měsíce byla z velkýho kocoura chodící kostřička a poslední dny se skoro jen plazil, aby se aspoň podíval na zahradu... strašný...

Člen rodiny, já vím

Neboj, zas bude všude hromada chlupů a mňaukot z každého rohu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 8. 2021 v 9:19, Klotzman napsal:

Tak po 17 letech jsem včera v noci kopal hrobeček... Doprdelepráce...

1A1.jpg

To je mi moc lito :crybaby:

Mame taky jednu 17. letou a mam o ni celkem strach, zatim je porad plna elanu a chuti k jidlu, ale posledni 2 roky dost hubne, hlavne svaly ji posledni dobou viditelne slabnou :(

IMG_0810.thumb.jpg.099064bc8e5bc031f2547d1ba11323c5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, OndraPod napsal:

To je mi moc lito :crybaby:

Mame taky jednu 17. letou a mam o ni celkem strach, zatim je porad plna elanu a chuti k jidlu, ale posledni 2 roky dost hubne, hlavne svaly ji posledni dobou viditelne slabnou :(

Ten náš taky takhle nenápadně hubnul a jinak byl úplně ready. A byly to ledviny, co ho oddělalo. Tak možná nech preventivně udělat krev, bývalo by se to dalo zpomalit, kdybychom na to přišli dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Klotzman napsal:

Ten náš taky takhle nenápadně hubnul a jinak byl úplně ready. A byly to ledviny, co ho oddělalo. Tak možná nech preventivně udělat krev, bývalo by se to dalo zpomalit, kdybychom na to přišli dřív.

Jj, v pondeli s ni jdu na veterinu, ona je teda na castecny ledvinovy diete, tim ze jsme meli mainku s nemocnyma ledvinama, tak obe dve dostavali stejne dietni granule.

Ale v 17. letech uz ty ledviny asi dostavaji zabrat, tak jako tak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V květnu jí bylo 17, na ledvinové dietě je už skoro půl roku, co skončila na kapačkách se selháním ledvin. Ještě jí přidáváme do jídla Aminavast Už tady neměla být, takže se těším z každého dne. Je furt jak kotě a taška nebo krabice po nákupech je její hned co přijedeme 🙂

DSC06270.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...