Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

jj, mainky jsou uzasny.

Ja jsem z toho mel trochu strach, protoze predchudkyne mela opravdu uzasnou povahu a hodne mi prirostla k srdci, tahle je samozrejme uplne jina, ale je to mainka se vsim vsudy.

Tu lehce introvertni kockopsi povahu maji proste mainky vrozenou a bude to asi opravdu macek :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ragu napsal:

To dělaj ty chlupy, reálně má kolem 6kg, je to kočka. A mazlivá je jen když se jí zachce, respektive má svoje rituály (každý ráno když pijem kafe, večer před spaním) a nebo když mám jídlo...

Je nádherná.

A co ta koulodráha, hraje si sama, nebo s ní musíš sedět a kuličku ji posílat pod packy?🐱  Tak to musím dělat já.🥴

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nádherná.
A co ta koulodráha, hraje si sama, nebo s ní musíš sedět a kuličku ji posílat pod packy?  Tak to musím dělat já.

Když si s ní chci hrát, sedne si kousek opodál a kouká na mě jako na dementa. Čas na koulodráhu přichází zásadně před spaním nebo v pět ráno, kdy ji napadne si do toho jednou pinknout. Jinak si s ní nehraje. Celkově na hračky moc není, má jedno mávátko co má od kotěte, to si vezme do pusy a nosí ho po bytě a jinak ji občas chytne hravá večer kdy jako magor skáče po posteli a nechá si házet kuličky. Jinak je to strašně líný hovno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...